Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Podzimní plány na Nově: Nezůstane tam kámen na kameni?

/
 • Podzimní plány na Nově: Nezůstane tam kámen na kameni?
  7. srpna 2020 ● 11:00

  Diváky novácké show Tvoje tvář má známý hlas překvapily zprávy o velkých změnách ohledně moderátora i poroty! To ale není všechno, co TV Nova na podzim chystá! Kdy se vrátí oblíbené pořady?

 • 1.

  MasterChef Česko

  Od 25. srpna každé úterý ve 20.20

  Po letní pauze se vrací kulinářská show MasterChef Česko, ve které se zbývajících TOP 8 amatérských kuchtíků utká o půl milionu korun a také o možnost podílet se na tvorbě menu v restauraci jednoho z drsných porotců.

  VIDEO: Radek Kašpárek v MasterChef Česko: Vy jste z toho udělal totální masakr!

  Video
  Video se připravuje ...

  Radek Kašpárek v MasterChef Česko: Vy jste z toho udělal totální masakr! TV Nova

  Vybírat je bude na podzim trojice Radek Kašpárek (39), Přemek Forejt (33) a Jan Punčochář (41). O titul MasterChef Česko 2020 se utkají tři muži a pět žen, jako první je čeká pocta záchranným složkám. Poprvé kamera nahlédne i do kuchyně podniku Jana Punčocháře, který ji propůjčí soutěžícím.

  MasterChef
  Autor: TV Nova
 • 2.

  Ordinace v růžové zahradě 2

  Od 27. srpna každý čtvrtek dva díly za sebou

  Fanoušci se mohou těšit na vztahový i profesní trojúhelník manželů Márových v podání Markéty (33) a Patrika (31) Děrgelových a Ivana Luptáka (33) v roli Vojty Kratochvíla nebo na radostnou událost v životě záchranářů Zity (Jana Holcová, 45) a Hanáka (Radim Fiala, 49). Největší překvapení čeká diváky na konci roku 2020 – návrat jejich milované Bibi alias Mariky Šoposké (30).

  Ordinace v růžové zahradě 2
  Autor: TV Nova

 • 3.

  Ulice

   Od 17. srpna 2020, pondělí až pátek v 18.25

  Poprvé po bezmála 16 letech byla na jaře 2020 kvůli pandemii koronaviru vysílací pauza. Na začátku nové sezony tak nastane časový posun, ale brzy se vrátí k času reálnému. Nemoc Zdeny Procházkové alias Yvetty Blanarovičové (56) se bude zhoršovat, její milující dcera Magda (Veronika Čermák Macková, 26) se s tím bude muset vyrovnat.

  VIDEO: Tohle vás čeká v nové sezóně Ulice!

  Video
  Video se připravuje ...

  Tohle vás čeká v nové sezóně! TV Nova

  Nečekaně odejde i Světlana Nyklová alias Tereza Bebarová (45). Diváci se můžou těšit na dvě svatby a jedno narozené dítě. Během podzimu se v pak v Ulici objeví nová rodina.

  Ulice
  Autor: TV Nova

 • 4.

  Specialisté

  Od 31. srpna každé pondělí ve 20.20

  Detektivní seriál z prostředí Prahy představí v premiérových dílech nové kriminální případy. Tým elitních policistů pod vedením nekompromisního majora Strouhala – Martin Dejdar (55) – opět čeká každodenní boj proti zločinu. Nebude chybět Jiří Hána (43) alias klidný kapitán Kovář, sympatická kapitánka Šafářová – herečka Eva Leimbergerová (38) a benjamínek kriminálky kapitán Beran (Jacob Erftemeijer, 31).

  Ale diváci nepřijdou ani o další díly reality show Výměna manželek od 26. srpna každou středu ve 20.20. Malé lásky od středy 26. srpna každou středu ve 21.30.

  Specialisté
  Autor: TV Nova

  Fotogalerie
  72 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy