11. červenec 2020
Svátek slaví Olga, zítra Bořek

Neuvěřitelné proměny v SuperStar: Z »šedých myšek« se staly sexy divy!

/
 • SuperStar nenabízí je zajímavé hlasové projevy, ale i vizuální proměny.
  26. května 2020 ● 12:37

  Radikální proměny před finále! Vizážisté a kadeřníci v SuperStar zase jednou kouzlili – z finalistek Barbory Piešové (19) a spol. udělali úplně jiné osoby, než které před několika měsíci přišly před porotu zaujmout na casting.

 • 1.

  Barbora Piešová (19)

  Zatímco v semifinále se Barbora předvedla před porotou coby klon Carrie Bradshawové ze Sexu ve městě, nyní svolila k radikálnější úpravě vzhledu. Rozpačitá špinavá blondýnka je minulostí, v neděli se předvedla jako brunetka se sexy ofinkou! S ustrašenou dívkou s chlapeckou image, kterou byla na začátku, už nemá nic společného.

  PŘED: Vlasy v culíku a chlapecký vzhled

  Finalistka Superstar Barbora Piešová

  PO: Sexy brunetka, za kterou se otočí každý muž

  SuperStar 2020: Bára

 • 2.

  Diana Kovaľová (15)

  Do SuperStar vstoupila s obrovským talentem, ale s vizáží obyčejné holky ve vytahaném svetru a džínách. Krásné dlouhé blonďaté vlasy jí vizážisti nechali, jen přidali více líčidel a oblékli ji do sexy šatů. „Strašně si to užívám, nijak do toho nemluvím a nechávám to na nich. Je to super,” nechala se slyšet Diana.

  PŘED: Nenápadná puberťačka, která ničím nevybočuje

  Diana Kovalová na prvním castingu SuperStar

  PO: Atraktivní blondýnka, která opačnému pohlaví nedá spát

  Diana Kovaľová je po proměně pořádná kočka!

 • 3.

  Dominika Lukešová (17)

  Rozhodně nevypadala jako adeptka na budoucí SuperStar. Ve finále už ale ničím nepřipomínala brýlatou dívku v obyčejném tričku, jakou byla, když poprvé zazpívala porotcům. Vizážistky jí sundaly brýle, zvýraznily oči a podtrhly rudé odstíny jejích bohatých kadeří.

  PŘED: Zakřiknutá tichá dívka, která svou krásu schovává za volné tričko

  Dominika Lukešová před proměnou na prvním castingu.

  PO: Rudá Sonja, která si jde tvrdě za vítězstvím

  Dominika Lukešová s proměnou pořádně prokoukla!

 • 4.

  Martin Schreiner (23)

  Ošmikali ho na »Návštěvníka«

  Postoupil mezi pět nejlepších finalistů! Vizážisté to Martinu Schreinerovi (23) tak trochu pojistili i účesem – už předem z něj udělali hvězdu první velikosti. Podle Paľa Habery ho totiž televizní lazebníci ošmikali na hollywoodského herce Jeana Rena (71). „Kdo vám stříhal syna?“ vtipkoval v živém přenosu s jeho matkou přes Skype. „Protože vypadá jako Jean Reno ve filmu Návštěvníci!“ smál se.

  Martin Schreiner v prvním finálovém kole s účesem na Jeana Rena z Návštěvníků.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 7

Kvazimoda: Aby stála zpěvačka, nebo modelka, tak musíte zvládnout velice důležitý casting někde na hotelu..., z nějakým"Marešem"... Casting bude důvěrný...., a název castinga " Monika Levinsky".Když bravurně zvládnete manipulaci s "mikrofonem"..., tak určité máte finále v kapse.

(26. 05. 2020 20:11)

libormer: A ještě většími změnami prošly jejich hlasy. Ty prví castingy, jen tak z nich vychází horký vzduch a ty poslední koncerty najednou hromové, vznosné hlasy. Když zvukař zázrak udělá.... . Ten vzhled je jasný, když je mladá holka namalovaná profi, byť pizda je pak za krásku, když není moc tlustá a když jí sundají brýle, rovnátka,...

(26. 05. 2020 16:39)

jetuslunicko: Letošní superstar jedno velké fiasko! Lidi, kteří měli hlasově co nabídnout, ale byli moc "všední" pro porotu vyhodili ve výběrech. posledních 10lidí - trocha zoufalství, že třeba se z toho ještě něco vykřeše - udělali tomu naštěstí útrum diváci sami, uff aspoň že tak. Holkám hlavně odhalit zadnice jako v bor-delu, ale ani to nazachránilo jejich slabý hlasový projev. Timotej opět to se nedalo poslouchat, absolutní rozčarování z tohoto výběru. Nyní ta 5tka z toho co po výběrech zbylo tak je k další práci. Porota letos odvedla opravdu prazvláštní práci, hlavně, že bylo na tryskáč pro Haberu

(26. 05. 2020 14:53)

alusinek: Děvčatúm to sluší,ale v té desítce se některé oblečení na jejich věk vůbec nehodilo,bylo nevkusné

(26. 05. 2020 14:02)

frantacizek: té Dominice pomůže už to, když vymění ty brýle. Mně se brýle s výraznými obroučkami na holkách nelíbí, sluší to dle mého málokteré, zestaří to prakticky každou a spousty z nich to pošle do levelu Michaely Jílkové.

(26. 05. 2020 12:47)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy