Když předstoupila před porotu SuperStar 2020, nešlo si nevšimnout jejích pochyb ve tváři. Dívka, která svým zjevem působila víc jako chlapec, s vlasy staženými prostě do culíku, ve vytahané mikině a s absolutní absencí líčidel, rozhodně nevypadala jako budoucí adeptka na výherkyni SuperStar.

Přesně o tom ale celá soutěž je – najít největší talent klidně v někom, do koho by to na první pohled vůbec nikdo neřekl. Od chvíle, kdy Barbora Piešová poprvé ukázala, jaké zlato ve svém hrdle skrývá, nikdo nepochyboval, že má i přes svou nepříliš hvězdnou vizáž šanci dojít až do samotného finále. A tak se také stalo!

Už v neděli můžete na televizi Nova sledovat první finálové kolo, do kterého se probojovalo deset nejtalentovanějších mladých zpěváků. A přípravy na přímé přenosy vrcholí, včetně šokujících proměn. Zatímco v semifinále se Barbora předvedla před porotou coby klon Carrie Bradshawové ze Sexu ve městě, nyní svolila k radikálnější úpravě vzhledu. Rozpačitá špinavá blondýnka je minulostí, a tak se v neděli můžete těšit na brunetku se sexy ofinkou! Podívejte se už teď v galerii...

VIDEO: SuperStar: To byla psychiatrie! Chtělo se mi blít! Kat Palo tvrdě zkritizoval soutěžícího

Video
délka: 02:12.04

SuperStar: To byla psychiatrie! Chtělo se mi blít! Kat Palo tvrdě zkritizoval soutěžícího TV Nova

Fotogalerie
35 fotografií