Do nového hnízdečka se Jan Bendig s přítelem Lukášem Rejmonem přestěhovali těsně před začátkem nařízené karantény. „Vyšlo to skvěle, protože jsem měl čas sám všechno zařídit, vymalovat, uklidit, protože jsem tady nechtěl nikoho cizího a všechno si rád dělám sám. Jediné, co jsem nezvládl, bylo věšení závěsů, na to musí přijít odborník,“ svěřil se zpěvák, který poprvé v životě koupil bydlení, a je tak vlastníkem nemovitosti.  

Je to tak, doposud jsme byli v pronájmu, ale tohle je moje, proto si chci všechno udělat sám. Vím, že jsem se hodně zadlužil, ale platím za svoje. Navíc mám sousedku Moniku Bagárovou, s níž se denně vídáme,“ dodal Honza, který s Monikou soutěžil v SuperStar v roce 2009.

Znal jsem Moniku už před soutěží a tehdy jsem byl do ní zamilovaný. Když jsem se dozvěděl, že budeme spolu ve finále, málem jsem odpadl. Styděl jsem se před ní i zpívat, protože ona je opravdu neskutečná zpěvačka. Jsem rád, že ještě před tím, než porodí, stihneme duet, který bude velký doják,“ pochlubil se Bendig. 

Fotogalerie
31 fotografií