Televizní stanice Nova pořádně zamíchala vysíláním. Nejenom že nově zařadila do programů publicistický pořad Nova je s vámi, který bude k vidění vždy v pondělí (21:15), ve středu a v pátek (21:35), ale změny se dotknou především premiér původních seriálů televize.

V pondělním „prime time“, tedy v hlavním vysílacím čase po zprávách po osmé hodině, se tak budou vysílat jen reprízy seriálu Specialisté, a nikoliv nové díly.

Od úterý 14. dubna nabídne Nova místo premiérových dílů seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 reprízu napínavé Kriminálky Anděl a nejinak tomu bude i ve čtvrtek – zatímco na Primě konkurenční Slunečná, která ve sledovanosti Ordinaci několik posledních týdnů nelítostně drtí, prozatím na své neochvějné pozici zůstává.

V pátečním hlavním vysílacím čase se již od tohoto týdne (27. 3.) objeví reprízy seriálu Policie Modrava, která začne pěkně od první řady. Sobotní a nedělní programové schéma by mělo být beze změn.

A ta nejsmutnější zpráva ale čeká příznivce nekonečného seriálu Ulice. Ten totiž podle všeho není tak nekonečný, jak se mohlo na první pohled zdát. Jeho natáčení ostatně bylo pozastaveno už na počátku koronavirové tragédie, která zasáhla i naši republiku. Údajně proto, že jedna z hereček, se vší pravděpodobností dcera Miroslava Hanuše (56) Eliška, byla na lyžovačce v Itálii a skončila v karanténě.

Nové díly tedy nějakou dobu nevznikaly a vysílací schéma to dost bolestivě zasáhlo. V týdnu od 20. dubna proto místo premiérových epizod Ulice v podvečerním čase od 18:30 zařadí od pondělka do pátku reprízu veleúspěšného sitcomu Comeback.

VIDEO: Tento týden v Ulici: Šikana s nedozírnými následky a zlom ve vztahu Báry a Franty

Video
Video se připravuje ...

Tento týden v Ulici: Šikana s nedozírnými následky a zlom ve vztahu Báry a Franty TV Nova

Fotogalerie
43 fotografií