Neděle 4. června 2023
Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav
Polojasno 21°C

První zotavení hvězdy z koronaviru! Nakažených celebrit ale přibývá

/
 • Harvey Weinstein, Sabrina Dhowre a Andy Cohen mezi dalšími nakaženými koronavirem
  23. března 2020 ● 14:52

  Jak koronavirus nezadržitelně plení naši planetu, nevynechává ze seznamu možných cílů ani slavné osobnosti. Tento týden se k Tomu Hanksovi (63) a Idrisu Elbovi (47) přidala další známá jména. Některé dříve nakažené hvězdy se už mezitím stihly vyléčit.

 • 1.

  Harvey Weinstein

  Producent Harvey Weinstein byl obviněn porotou ze znásilnění a sexuálních útoků.
  Autor: Reuters

  Sexuální násilník Harvey Weinstein (68) byl pozitivně testován na koronavirus. Pravděpodobně se nakazil ve věznici v Rikers Island v New Yorku, kam byl umístěn po odsouzení k třiadvacetiletému trestu odnětí svobody kvůli řadě zločinů – sexuálním útokům a znásilněním. Nyní je v izolaci ve vězení s maximální ostrahou – Wende Correctional Facility.

 • 2.

  Sabrina Dhowre Elba

  Britský herec Idris Elba si vzal modelku Sabrinu Dhowreovou.
  Autor: Profimedia.cz

  Pozitivní test si vyzvedla manželka Idrise Elby Sabrina (30). Není to překvapení, po dobu hercovy nemoci s ním dobrovolně zůstala v karanténě.

 • 3.

  David Bryan

  David Bryan, klávesista skupiny Bon Jovi
  Autor: Instagram/ David Bryan

  Nakažení novým typem koronaviru oznámil na sociálních sítích klávesista skupiny Bon Jovi David Bryan (58). Fanouškům vzkázal: „Jsem nemocný už týden, ale každým dnem je to lepší. Nebojte se! Je to chřipka, není to mor. Jsem v karanténě už týden a další týden v ní ještě pobudu.“

 • 4.

  Andy Cohen

  Moderátor Andy Cohen je další americkou celebritou nakaženou koronavirem.
  Autor: Instagram/ Andy Cohen

  „Po několika dnech v dobrovolné karanténě a ne úplně dobrém zdravotním stavu jsem byl pozitivně testován na koronavirus,“ uvedl v sobotu americký moderátor talk show Watch What Happens Live Andy Cohen (51). Prvních pár dní, kdy je člověk nejvíce nakažlivý, Cohen strávil se svým ročním synem Benjaminem. Zda se batole nakazilo Covid-19, moderátor neřekl.

 • 5.

  Olga Kurylenková

  Olga Kurylenková, Bond girl z Quantum of Solace
  Autor: Instagram/ Olga Kurylenko

  Bývalá Bond Girl Olga Kurylenková (40), jež nákazu novým typem koronaviru potvrdila minulý týden, se vyléčila. „Mám se dobře! Teď si užívám společně stráveného času se svým synem,“ napsala na instagram a nezapomněla popřát všem matkám k jejich svátku.

  Fotogalerie
  20 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy