Jak rychle začal, tak také rychle skončil! Tak dopadlo trvání další série Kameňáku, jenž byl pro televizi Nova nadějí na úspěch, který se jí poslední týdny, co se týče sledovanosti, obloukem vyhýbá. Největším konkurentem, který televizi dělá pomyslné vrásky, jsou nejen víkendové kriminálky na ČT a sobotní kuchařský pořad Peče celá země, ale také primácká Slunečná, jež ve vysílání týden co týden poráží nováckou stálici Ordinaci v růžové zahradě 2.

Nova se snažila získat pro sebe televizní diváky alespoň v pátek, když jako potenciálně úspěšný kousek nasadila komediální seriál plný lidových vtipů. Po prvním díle však bylo zřejmé, že Kameňák nezaujal tak, jak se na Nově doufalo. Premiérový díl podle oficiálních dat ATO sledovalo 616 tisíc diváků, což byl ve srovnání s konkurencí až pátý nejlepší výsledek. A televize se tak zalekla neúspěchu, že seriál stahuje už po pilotním díle!

Příznivci Kameňáku, kterých není tolik, jak televize očekávala, se tak místo dalších patnácti dílů mohou po změně programu následující pátky těšit na českou komedii Ženy v pokušení, která se bude vysílat 21. února, a o týden později na další s názvem Jak se zbavit nevěsty. V pátek 6. března od 20:20 hodin Nova divákům nabídne klasickou pohádku režiséra Václava Vorlíčka Jak se budí princezny.

VIDEO: KAMEŇÁK: Veronika Žilková v podprsence!

Video
délka: 00:41.03

KAMEŇÁK: Veronika Žilková v podprsence! 

Fotogalerie
36 fotografií