Svůj život ostatně obrátil o sto osmdesát stupňů a drasticky změnil svou vizáž. Nejenom, že sáhl po jiném účesu, v němž viditelně omládl, ale rozhodl se něco udělat i se svou váhou. Začal pravidelně trénovat a za půl roku se mu podařilo zhubnout 46 kilo. A ještě prý není u konce!

Hned jak předstoupil před porotu, slyšel od Radka Kašpárka (38): „Neviděli jsme se už někdy a nevypadal jste náhodou jinak?“ Z přiznání Pepy, že shodil téměř půl metráku, byli všichni porotci opravdu v šoku. „To jde?!“ vyhrkne například zaskočený šéfkuchař Přemek Forejt (32).

„A proč jste se vrátil? Jaká je vaše motivace?“ vyzvídá Jan Punčochář (40), muž, jenž už dlouhodobě patří mezi nejvýraznějších tváře pražské gastronomické scény. „Já tím žiju. Chtěl jsem být kuchařem už od šesti let,“ vysvětlil s úsměvem Pepa a dodal, že ho rodiče jakožto jedničkáře nutili jít na střední a následně na vysokou školu, čemuž se on zprvu dost bránil. Nakonec se jim ale rozhodl udělat radost a vše splnil. Teď ale konečně může žít svůj sen a stát se profesionálním kuchařem. V jeho rozhodnutí ho podporuje i manželka.

„Osmnáct let jsem se s ní nepohádal,“ nechal se slyšet Josef, co je „nemravou“ pouze jménem. Jeho choť mu byla oporou i během přísné diety. „Podle nějakých měřítek teď má fyzický věk jedenadvacetiletý dívky, takže já vlastně doma milenku mám,“ vysvětlil, proč u něj nehrozí nějaká nevěra a hledání štěstí u „mladšího modelu“, který by zaujalo jeho pět minut slávy v médiích.

Podaří se ale Pepovi postoupit do dalšího kola? To dychtiví diváci TV Nova uvidí už ve středu ve 21:30 v MasterChef Česko.

VIDEO: Podruhé do MasterChefa: Pepa shodil 46 kilogramů!

Video
délka: 00:59.20

Podruhé do MasterChefa: Pepa shodil 46 kilogramů! 

Fotogalerie
34 fotografií