Ve středeční epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Brna, kterou tvoří Ilona (42), Pavel (48) a Jan (16). Na druhé straně se seznámíme s Radkou (38), Michalem (31), Dominikou (12), Viktorií (11) a Samem (9), kteří žijí v Havířově.

Rodinu z Brna přihlásila do Výměny manželek Ilona i přes nesouhlas ostatních členů domácnosti. „Já jsem si to prostě chtěla zkusit,“ vysvětluje. Pár je spolu sedm let a Iloně vadí hlavně to, že přítel Pavel nemá dobrý vztah s jejím synem Honzou z předešlého manželství. Pavel má zase problém s tím, že Ilona nechce chodit za kulturou a raději jen tak sedí doma.

Proto prozatímní maminku Radku zapojí do celé řady společenských aktivit. „Hokej, kino… Oni si mě tady rozmazlujou, oni si mě chtějí nechat,“ libuje si tmavovlasá Radka. Na tohle totiž ze své domácnosti zvyklá není. Pár z Havířova je totiž hrdý na to, že patří mezi metalisty, a také tak i žijí. Podle svých vlastních slov jsou velmi výstřední a nechtějí jít s davem. Do Výměny manželek se přihlásili spíše z hecu, i když Radka má pocit, že si jí rodina dostatečně neváží.

Náhradní manželku Ilonu sice notně zaskočí, že v havířovské rodině neexistují takové základní spotřebiče jako například lednička nebo pračka, přesto však bude (alespoň zpočátku) mile překvapená, jak se dvanáctiletá Dominika dokáže postarat o celou rodinu. Po příchodu ze školy vysává, vytírá a vaří. Po několika dnech však Iloně začne vadit, že s Dominikou není řeč, a dokonce je na ni velmi drzá. Hádky mezi nimi tak začnou nabírat obrátky.

„Jídlo tady vždycky dělám já,“ zlobí se Dominika, když se ji Ilona snaží přesvědčit, aby ji vpustila do kuchyně, a dodává, že nehodlá jíst jídlo „od tety“. „Změna režimu tady prostě neproběhne,“ pláče zničená Ilona, kterou dívčin přístup notně zaskočil. V dočasném manželovi se však zastání nedočká. Jakmile se totiž obě dámy v kuchyni začaly dohadovat, nenápadně zmizel z domácnosti. „My netrávíme čas v kuchyni, to je tvoje volba,“ vmete o něco později Iloně do tváře, čímž jí skutečně vezme řeč...

VIDEO: Výměna manželek: Dvanáctiletá dcera řídí celou domácnost!

Video
délka: 01:19.28

Výměna manželek: Dvanáctiletá dcera řídí celou domácnost! TV Nova

Fotogalerie
20 fotografií