Každá maminka odchod svého dítka do školky nebo do školy prožívá po svém. Třeba zpěvačka Monika Absolonová (42) si nemůže zvyknout na ticho. „Já vyšla pravou. Tadeáš už je ve školce a u nás doma je zvláštní ticho. Těším se, až ho vyzvednu. A třeba si časem na ten klid jen s Matouškem zvyknu,“ svěřila se veřejně zpěvačka s dojmy z velkého životního milníku prvorozeného syna.

Poprvé do školky šla i dcera moderátorky Sandry Parmové. „Emi vstala už 10 min. před budíkem - asi na rozdíl od maminky nemohla dospat. Pak tam vlítla málem v teniskách a od té doby jsme byli na druhé koleji. Přejeme všem pohodový start do nového školního roku,“ pochlubila se Sandra.

„Velký den pro mamku a taťku. Náš miláček Maxmiliánek dnes nastoupil poprvé do soukromé školicky Mrňousci. Ať se mu tam líbí,“ připojila k fotce dvouapůlletého synka manželka Pavla Trávníčka (68) Monika (35).

Nejstaršího synka Antonína (2,5) odvedla do školky i Kristýna Mertlová, za svobodna Kočí. „Dnes poprvé. Dojatá máma aneb velký kluk jde do školky,“ rozplývala se nad svou ratolestí bývalá politička.

Na sociální síti se pochlubila fotkami svého mladšího synka Dominika coby školáčka i zpěvačka Ilona Csáková (48). „Tak a první školní den je úspěšně za námi. Na to, jak se Dominik netěšil, byl docela nadšený. Tak ať mu to vydrží! I nám rodičům," připsala na facebooku Ilona, která má kromě čerstvého prvňáčka doma ještě staršího synka Daniela (9).  

VIDEO: Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem?

Video
Video se připravuje ...

Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem? Pavlína Horáková, Jan Jedlička

Fotogalerie
51 fotografií