Po téměř půl roce je třetí řada MasterChef Česko u konce! Do finálové trojky se provařili tři sympatičtí kuchaři, a tak se dalo předpokládat, že vítězství kteréhokoliv z nich vyvolá řadu pozitivních i negativních reakcí. 

Každý z finalistů byl navíc něčím specifický. Kristíně bylo teprve sedmnáct, Honza (22) se narodil pouze se šesti prsty a Lea (25) byla věčně usměvavá, kolo od kola se zlepšovala a navíc narozdíl od ostatních finalistů ze soutěže ani jednou nevypadla. Co si o vítězství mladičké Kristíny myslí diváci?

„Mám velkou radost, Kristínka byla moje favoritka od začátku. Neskutečně talentovaná mladá slečna, gratuluji," tak zní jeden z mnoha přejících komentářů na facebookové stránce soutěže. „Jsem zklamaná. Skrz suchej led přišel Honzík o výhru, ale že Kristína nevyudila kachní prsa, to bylo ok. Náš vítěz je Honza," rozčiluje se v komentářích divačka Vendula. 

Po předkrmu a hlavním chodu byl stav bodů všech tří kuchařů velmi vyrovnaný, o vítězi tak rozhodl až dezert, který se podle porotců nejvíce povedl právě Kristíně, i přesto, že v průběhu soutěže to byla právě oblast, kde se jí příliš nedařilo. „Top a pro nás MasterChef je Honza. Kristína vyhrála jen díky story a jejímu věku. Takže Honzo, jsi prostě jednička a vítěz," nedá spát divákovi Karlovi. 

Hnus! A to, že jí je 17 let, to ji neomlouvá! Každý je sám za sebe, Honzovi je 22 a byl 100% lepší! Ale Kristíně se prostě nadržovalo!" myslí si její jmenovkyně Kristýna. Vítěz může být vždy jeden a Honza jako favorit diváků i exsoutěžících měl skutečně velkou šanci vyhrát, jeho snaha zapůsobit mu ale zlomila ve finále vaz. 

Všichni byli skvělí, kdyby Honza nedělal blbosti se suchým ledem, tak je vítěz on, škoda. Kristínce to přeji a gratuluji," uzavírá pozitivně diskuzi divák Lukáš. 

VIDEO: MasterChefa vyhrála Kristína: Ze soutěže už jednou vypadla! 

Video
délka: 02:48.88

MasterChefa vyhrála Kristína: Ze soutěže už jednou vypadla! TV Nova

Fotogalerie
87 fotografií