Tak už je to oficiální. Eva Burešová jakožto Petra Horváthová končí v seriálu Modrý kód. Za sebou nechá tři roky těžké práce a téměř 200 natočených dílů, což je skutečně krásná statistika.

„Vím, že vás to mrzí. Mě taky. Ale věřím, že až budete znát pravý důvod, tak to pochopíte a budete se z toho těšit taky,“ svěřila se na sociálních sítích. „Byly to nádherné skoro tři roky natáčení. Zažili jsme spolu spoustu věcí… Lásku, zlomené srdce, těhotenství a to vše, Petry i mé. Děkuji vám všem za neutichající podporu a snad zůstanete věrni, i když se na obrazovkách v Modrém kódu potkávat nebudeme...“

Všichni, kdo si ale postavu ztřeštěné zdravotní sestřičky s celou řadou náušnic na uších a černou rtěnkou na rtech oblíbili, nemusí smutnit. Postava Petry nezemřela, a tak se může do seriálu kdykoliv vrátit.

Odchází tak velice krátce poté, co se s natáčením rozloučila mladičká Anastasie Chocholatá (18) alias zdravotní sestra Eva, a David Gránský (27), čili doktor Maty Bojan. Chocholaté byla ale motivací škola, maturita a pokračování studia na vysoké škole, a Gránský se hodlá zaměřit na svůj osobní život (staví dům a plánuje svatbu s přítelkyní), zatímco Burešová důvody, proč se rozhodla skončit v seriálu, zatím tají.

„Rozhodnutí bylo rychlé,“ přiznala deníku Aha! sexy herečka. Vzhledem k tomu, že svůj „loučící“ post ukončila optimistickým zvoláním „vzhůru k novým zkušenostem!“, dá se očekávat, že před jistotou každodenního seriálového natáčení a pravidelné výplatě dala tahle nádherná brunetka přednost jinému projektu.

Podle informací magazínu Aha! by Burešová měla zůstat na televizi Prima a rozjet nějaký vlastní pořad, o co ale půjde, o tom zatím všichni úzkostlivě mlčí. Televizní diváci se ale rozhodně budou mít na co těšit.

Dojemně se s ní na sociálních sítích rozloučil také Ondřej Rychlý (26), který v seriálu ztvárňuje mladého lékaře Prokopa. Jeho postava je ale do Petry nešťastně zamilovaná, zatímco v reálném životě je Ondřej zadaný, spokojený, a před několika měsíci se stal dokonce otcem.

„Šťastná buď a opatruj se, Petro Horváthová / Šťastná buď a opatruj se, Evo Burešová,“ napsal Rychlý na instagram k fotce, kde se s Burešovou objímá a jemně se u toho dotýkají čely. A neméně naměkko byla i Burešová sama, která mu ve svém příspěvku poděkovala slovy „díky, Ondro. Za vše. Znáš mě více než já sama“.

Její nenadálý odchod samozřejmě v jejích fanoušcích vyvolal nejrůznější spekulace a samozřejmě přišla na přetřes i otázka, zda není náhodou těhotná. „Děti nejsou jedinou změnou v ženském životě,“ reagovala Burešová na tento dotaz stručně.

Ostatně v době, kdy byla v jiném stavu a čekala svého synka Nathaniela (1), rozhodně se nenechala rostoucím bříškem nikterak omezovat. Dokonce se její těhotenství stalo součástí scénáře: Petra Burešové totiž potřebovala peníze, a proto se rozhodla stát náhradní matkou. Tohle ale vypadá na něco vážnějšího...

VIDEO: Nové posily v seriálu Modrý kód: nastupuje sexy doktorka Veronika Jánská

Video
délka: 02:27.59
Video se připravuje ...

Do Modrého kódu nastupuje sexy doktorka Veronika Jánská FTV Prima

Fotogalerie
36 fotografií