V kuchyni ve středu překvapivě nebudou vařit kuchaři ze stávající TOP 7! Na scénu se totiž vrací ti, kteří již soutěž opustili. Bára, Mirek, Pavel, Bohouš, Zuzka, Denisa, Kristína, Šárka a Honza se ve čtrnácté epizodě vrátí do kuchyně MasterChefa, aby mohli napravit chyby, které způsobili a které je stály místo v soutěži.

Už teď je ale jasné, že soutěžící návratem vypadnutých kolegů nadšení rozhodně nebudou. „Netěší mě to, že se vrátili v takovém množství,“ prohlásí Mona poté, co uvidí vcházet své bývalé rivaly do dveří. 

Toho si všimli i samotní soutěžící, kteří dostali druhou šanci. „Co mě trochu překvapilo, byly ty nešťastný a kyselý pohledy tam z vrchu,“ okomentovala situaci Denisa. A podobně to vidí i Honza, který vypadl minulý týden. „Na Petrovi a Oliverovi bylo vidět, že skáčou metr vysoko, že jsem se vrátil. Mají z toho strach. Oni nejsou moc chlapi a nedokážou se postavit výzvě,“ prozradil jeden z horkých favoritů na návrat do soutěže. 

„Když jsem viděl, kdo v soutěži zůstal, jako třeba Petr, tak jsem si řekl, že chci ještě bojovat a stát se MasterChefem. Podle mě titul MasterChef Česko nezíská nikdo, kdo je v tuto chvíli na balkoně,“ nebojí se konkurence Pavel s tím, že právě Petra celou dobu viní ze svého odchodu. 

Ačkoliv všichni vyloučení soutěžící touží po návratu do soutěže, někteří z nich pod nátlakem a stresem selžou. „To je tvrdý jako prase, kámo,“ nekompromisně komentuje výkon jednoho ze soutěžících porotce Přemek Forejt.   

Kdo z vypadlých se nakonec opět postaví na balkon vedle TOP 7? Sledujte ve středu ve 21:30 na Nově.

VIDEO: MasterChef Česko: Návrat vypadlých rozpoutá peklo!

Video
délka: 01:16.08

MasterChef Česko: Návrat vypadlých rozpoutá peklo! TV Nova

Fotogalerie
88 fotografií