Podle webu eXtra.cz Gulašimu učarovala plavovláska Martina (33) z Brna, která se rozhodla promluvit a uvést vše na pravou míru. „Začalo to trochu jinak, než je prezentováno. S Michalem jsme se poprvé potkali asi před dvěma lety na jedné společenské akci. Tam jsme se poznali a normálně spolu kecali. Když mu to doma skřípalo, tak se pak znovu ozval. Byli jsme dlouho přátelé,“ vysvětlovala. 

Hokejista se s ní více začal vídat zhruba před rokem. „Začala jsem mu být přátelskou oporou. Vyprávěl o tom, jaký to má. V posledních týdnech to pak přerostlo ještě v něco navíc,“ tvrdila v rozhovoru Martina a několikrát opakovala, že Michal je hodný chlap a všichni ho mají rádi. Skoro to vypadá, že si dříve uměla představit i společný život, jenže všechno údajně skončilo ve chvíli, kdy se o románku dozvěděla Erbová„Ke konci se to dozvěděla, když byl u mě. Myslím, nebo spíš vím, že ho má napojenýho přes GPS, takže kontroluje, kde Michal je,“ myslí si Martina.

Podle ní to ovšem bývalá modelka a manikérka nevzala moc s grácií. Spíše naopak. „Výhrůžky a sprostý nadávky. Začalo šíření nepravdivých věcí ohledně mé osoby. Poškozování mé osoby, nepravdivé věci, překroucené věci,“ tvrdí blondýnka s tím, že Vlaďka proti ní měla poštvat i novináře. „Říkala, že mě zničí. Volala mému dodavateli a dalším lidem, začalo se to týkat i profesní stránky.“

Není divu, že aférka tím skončila. „Vztah s Michalem byl ukončen. On asi dostal zákaz komunikovat s kýmkoliv. Je jasné, proč to skončil,“ vysvětlila Gulašiho údajná milenka a doplnila, že on už pro ni po náhlém konci ztratil kouzlo. „Není to chlap,“ řekla pro eXtra.cz drsně, ale vzkázala mu, aby se probral a ze vztahu z Erbovou vycouval, jelikož mu prý ve všem škodí a brzdí ho prý i v hokeji.

„Já se doteď k ničemu nevyjadřovala, ale Vlaďka Erbová už dva nebo tři měsíce proti mně podniká kroky. Špiní mě, lže, intrikuje, manipuluje lidi proti mně nebo se o to snaží. Takže se bráním a říkám dost,“ objasnila kráska, proč vlastně veřejně promluvila a obhajovala se, že rozhodně není „žádná poblázněná fanynka ani běhna z baru“, jak se v souvislosti s Gulašiho nevěrou tvrdilo. 

Brunetce s typickým krátkým účesem by poradila, aby se vzpamatovala a přestala všem ubližovat. „Ve všech udržuje strach, nikdo proti ní nepůjde a ona může cokoliv,“ nešetřila ji Martina, která odmítá, aby na ni bylo dále nahlíženo jako na ženu, která rozbila fungující vztah.

Ovšem trochu zvláštně můžou slova Martiny působit v souvislosti s tím, že Erbová o záletech svého přítele nijak otevřeně nemluvila, pouze po provalení poskytla vyjádřením, v něm sice problémy potvrdila, ale ujišťovala, že to neznamená rozchod. „Každý vztah občas prochází složitějšími okamžiky. My tuhle konkrétní situaci dávno uzavřeli a nikdy jsme nebyli víc partneři a rodina než teď,“ uvedla pro Expres.cz bývalá manželka Tomáše Řepky (45).

VIDEO: Vlaďka Erbová o rozvodu s Řepkou a o vztahu s milencem!

Video
délka: 01:51.50

Vlaďka Erbová o rozvodu s Řepkou a o vztahu s novým milencem! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

 

Fotogalerie
41 fotografií