„Nezlobte se, po celou dobu vztahu s Vlaďkou jsem se držel v ústraní a nevyjadřoval se k ničemu," řekl pro Expres.cz Gulaši a vypadalo to, že by se nejraději z obvinění z nevěry vykroutil.

Ovšem jeho další slova nahrávají spíše tomu, že skutečně někdejší modelce a kosmetičce zahnul. „Nejsem sice hrdý na své přešlapy, ale jsou věci, na které nedlužím odpovědi vám ani veřejnosti, maximálně své partnerce."

Nic bližšího ale ke svým »přešlapům«, jak sám říká, z pochopitelných důvodů prozradit nechtěl. „Vše bychom si rádi vyřešili v soukromí, které, prosím, respektujte. Více se k vašim otázkám nebudu vyjadřovat." Pouze ale naznačil, jak to mezi ním a Erbovou aktuálně je. „Rozchod v našem vztahu určitě nehledejte,“ dodal mladý sportovec. Ten měl podle informací Expresu chodit do nočních podniků a užívat si zde společnost řady dam. Kromě toho měl údajně poměr i s jednou z klientek, které Vlaďka dělala nehty.

Svůj názor poskytla již dříve i sama brunetka. „Nemyslím si, že je třeba velkých vyjádření. Nejsme jiní než ostatní. Řešíme nejen radosti a v našem vztahu, stejně jako ve vztazích všech ostatních, nebylo vždy všechno jen zalité sluncem. Chceme spolu být a umíme spolu mluvit. A to je důvod, proč jsme i situace, kdy člověku mnohdy není do smíchu, dokázali vyřešit,“ uvedla pro Expres.cz Vlaďka, které tak přibyly další starosti.

Těch už má coby bývalá manželka Tomáše Řepky (45) dost. S exfotbalistou se totiž soudí nejen o alimenty, ale i kvůli falešným pornoinzerátům, které na ni podal. 

VIDEO: Vlaďka Erbová o rozvodu s Řepkou a o vztahu s milencem!

Video
délka: 01:51.50

Vlaďka Erbová o rozvodu s Řepkou a o vztahu s novým milencem! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
44 fotografií