Dan je úplně normální člověk, nic ze sebe nedělá, takový opravdu je," řekla Blesku Tereza Kardová (dcera Zuzany Kardové) před 13 lety a detailně popsala, jak se tehdy choval náš zajisté největší showman v soukromí a jakým byl otcem.

Jak to začalo

„Máma se s Danem seznámila před deseti lety v klubu Radost přes kamarádku. Dan s námi začal žít, když jsem šla do první třídy. Máma je v domácnosti. Brát se nechtějí, už mnoho let spolu žijí 'na hromádce' a takový vztah jim vyhovuje. Dan mě bere jako vlastní dceru. Další dítě by vzhledem k tomu, že Dan hodně cestuje, asi nezvládli."

Soukromí

„Je to normální člověk, dá se s ním povídat o čemkoliv, poradí, stará se. Dokáže mi poradit i ohledně chlapů. Máma mě dost hlídá, ale on mi řekne, že ho pozveme na večeři, pokecáme s ním a uvidíme. Lidé si myslí, že to, jak se chová, je jen jeho image, ale on je takový doopravdy. Bezprostřední a plný energie. Já s ním už ale žiju v jednom bytě těch deset let, takže jeho chování nevnímám jako něco zvláštního. Danovou zvláštností je, že chodí spát v sedm ráno a vstává v sedm večer. V noci pak většinou skládá hudbu."

Vystoupení

„Dan se před vystoupením vždycky koncentruje. Musí být sám a nikdo ho nesmí rušit. To by pak bylo zle. Jezdím s ním na všechna představení, vystupuji s ním jako tanečnice. Za jedno vystoupení si vydělám asi dva a půl tisíce."

Fotogalerie: Zemřel milovník rozkoše Daniel Nekonečný…
75 fotografií

Dovolená

„Cestujeme hodně, Dan to miluje a často nás bere s sebou. Krásně bylo třeba v Thajsku nebo v Dubaji. Teď se dokonce chystáme jet vystupovat do Ameriky. S člověkem, jakým je Dan, je to zážitek na celý život. Dan skáče padákem, strká hlavu krokodýlům do tlamy..., prostě paráda a adrenalin."

Dubaj

„Všude, kam přijedeme, vzbudí Dan velký rozruch. Například v Dubaji. Tam se všichni oblékají do hábitů a Dan tam měl jako jediný leopardí oblek a klobouk na hlavě. Proti nám šla muslimka a nesla v ruce hranolky. Když viděla Dana, hrozně se lekla a hranolky upustila."

Hudba

„Dan například miluje Elvise Presleyho. Má rád rytmickou hudbu, latinskoamerickou, ale nebrání se třeba ani hip hopu."

Oblečení

„Nejraději má pořád žlutou barvu, ale hodně nosí i červenou, miluje košile. Oblečení a kostýmy si nechává šít, do obchodů nechodí. Doma nosí své oblíbené leopardí trenky. Ač chodí sám oděný extravagantně, nám do oblékání nemluví."

Dárky

„Vždycky mi dával hodně zvláštní dárky. Třeba knížky o želvách a jiné podobné, ale letos jsem byla překvapená. Dal mi kosmetiku, voňavku a CD. Prostě úplně normální věci."

Jídlo

„Každý den si nechává vozit jídlo z indické restaurace, je to jako rituál. Ale když někam jedeme, klidně zastavíme u motorestu a Dan si dá srnčí nebo zvěřinu, dokonce si dá i jídlo z McDonaldu. V Americe prý ale mají lepší hamburgery..."

Ženy

„Dan má ženy rád, rád o nich mluví, ale máma se nevěry nebojí. Ví, že by ji nikdy nepodvedl. Trochu žárlí, ale to asi jako každá žena. Nebojí se, ani když Dan jede sám na dlouhou exotickou výpravu. V džungli prý na ženy rozhodně nemyslí, spíše si nahrává šumění..."

VIDEO: Zemřel ministr rozkoše Dan Nekonečný (†52): Pro ženy byl noční záchranná jednotka!

Video
délka: 02:26

Zemřel ministr rozkoše Dan Nekonečný (†52): Pro ženy byl noční záchranná jednotka! Markéta Reinischová, Jan Brunclík

Fotogalerie
32 fotografií