Vlaďka Erbová žije už více než tři roky v Brně se svým partnerem, hokejistou Michalem Gulašim (32), a svými dvěma dětmi, Viktorií (13), kterou má s hokejistou Zdeňkem Bahenským (33), a Markusem (7), jehož otcem je bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka. Ani jeden z otců však podle Erbové své potomky příliš často nenavštěvuje.

„Mám pocit, že pro tatínky je vzdálenost Praha – Brno velká dálka,“ povzdechla si pro TopStar Erbová. Na rozdíl od Viktorie, kterou prý vídá Bahenský dvakrát, třikrát do roka, malý Markus je na tom prý podstatně hůř. Řepka ho totiž nenavštěvuje vůbec. „Za poslední čtyři roky se ukázal asi jednou,“ zdůraznila Erbová, která se živí jako manikérka.

A jelikož je péče o nehty jejím hlavním a jediným zdrojem příjmů, není moc překvapivé, že by ocenila, kdyby jí alimenty chodily podstatně pravidelněji. „V minulém roce jsem byla nucena dát exekuci na oba tatínky, protože mi dlužili vlastně oba dva, a ne málo peněz. Snažila jsem se je přitom nejdříve několikrát vyzvat telefonem, SMSkou, e-mailem,“ popisuje.

Děti mají přitom finančně náročné koníčky, Viktoria se věnuje krasobruslení, Markus hokeji. Kromě toho syn někdejšího fotbalisty navštěvuje soukromou školku. „Ne proto, že jsem rozcapená matka, ale protože mám trvalý pobyt v Mostě. Školky jsou dnes přeplněné. Školka, která je někde v okolí a má šedesát dětí pod čarou a najednou se tam objeví Řepka, který je trvale hlášený v Mostě, to je divný,“ vysvětlila Erbová.

„Máma i táta jsem tedy já, a částečně i můj partner Michal, který zastupuje tu roli muže, supla otce. Děti ho ale berou jako kamaráda, protože ty svý tatínky mají. Až z toho budou mít časem rozum, vyhodnotí si to všechno samy,“ dodává bývalá modelka a playmate, která se kvůli soudním tahanicím se svým exmanželem Tomášem Řepkou prakticky neukazuje ve společnosti.

VIDEO: Tomáš Řepka dluží na syna 175 tisíc, hrozí mu až rok v base

Video
délka: 02:46.41

Tomáš Řepka dluží na syna 175 tisíc, hrozí mu až rok v base TV Blesk Zdeněk Matyáš

Fotogalerie
37 fotografií