Herci Martin Hofmann (40), Erika Stárková (34) nebo Jitka Čvančarová (40) mohou oslavovat! Popularita seriálu MOST! je totiž stále větší a větší. Pondělní, v pořadí už čtvrtý díl, sledovalo v premiéře 1,46 milionu diváků, což je zatím od jeho uvedení nejvíce. 

Včerejší epizoda byla pro diváky atraktivní, protože se natáčelo přímo v nechvalně proslulé čtvrti Chánov, která je pro většinu obyvatel v normálním případě tabu.

Luďan se v Chánově dostal do potíží, když si jeho kamarád Franta vymyslel, že je koordinátorem organizace Snědá tíseň, která má pomoci zlepšit život Romů v Mostu. Zajímavostí je, že na Facebooku se okamžitě vyrojilo několik stránek a profilů s názvem Snědá tíseň. Na jednom z nich už je dokonce několik tisíc fanoušků. 

Kontroverzní témata, zlidovělé hlášky a vulgární slovník jsou v seriálu na denním pořádku, a diváky to prostě baví! 

Vzhledem k obrovské popularitě seriálu MOST! diváci prosí tvůrce o natočení dalších dílů. „My bychom si to strašně moc přáli. S Martinem Hofmannem jsme trošku šťourali do Honzy Prušinovského, když jsme měli otevřenou debatu s diváky. Honza ale rezolutně řekl, že ne, tečka," uvedla herečka Erika Stárková v minulém týdnu v pořadu Sama doma.

Velký úspěch slaví Česká televize i s detektivním seriálem Rapl II, s Hynkem Čermákem (45) v hlavní roli. Nenechalo si ho ujít 1,34 milionu diváků. Krimi pořad Specialisté na televizi Nova vidělo 969 tisíc diváků a na Primě byl nejúspěšnější Modrý kód s 767 tisíci sledujících. 

Fotogalerie
63 fotografií