Nejvíce ho však dostala jeho recepční Bára, která je v hotelu pouze na brigádě a k tomu studuje vysokou školu. Bez jediného selhání si dokázala poradit s jakoukoliv situací a v očích Lukáše Pytlouna, který se v masce vydával za neschopného pracanta Tomáše, výsostně stoupla.

Dokonce tak, že ji okamžitě viděl na nejvyšší pozici. „Já si myslím, že jsi ten pravý člověk, který by po studiích měl být ředitelkou hotelu. Chci ti dát všechny podmínky, aby ses jí mohla stát. Budeš mít placenou stáž, budeš mít placený volno před státnicemi, tak aby ses mohla pořádně připravit, a aby sis ověřila, že jsi připravená se stát ředitelkou hotelu, tak bych tě poslal do nějakého kvalitního zahraničního hotelu,“ sypal na mladou Báru majitel hotelu své nabídky.

Všechno to znělo pohádkově, ale Bára momentálně netuší, zda bude jeho nabídku schopná přijmout. „Mám akorát před státnicemi, takže nemám ještě dokončenou školu. Navíc teď jdu na operaci obou kolen, takže budu nějakou dobu mimo provoz. Vůbec nevím, jak to bude a jestli se budu moct vrátit do práce,“ šokovala recepční po odvysílání pořadu. Je tedy opravdu možné, že se svého snu bude muset vzdát.

Sledovanost

Novinka, která vystřídala show Výměna manželek, se stala nejsledovanějším pořadem večera. Utajeného šéfa sledovalo 960 tisíc diváků, zatímco seriál Modrý kód na Primě vidělo 888 tisíc diváků a krimiseriál Inspektor Max na ČT1 si nenechalo ujít 709 tisíc diváků.

Video
délka: 00:52
1080p 720p 360p

Utajený šéf - pokojská přiznala, co hosté nechávají v pokojích za nechutnosti. archiv TV Nova

Video
délka: 00:35
1080p 720p 360p

Utajený šéf - pokojská vyhodila majitele hotelu, protože je neschopný dement. archiv TV Nova

Nová reality show Utajený šéf
Nová reality show Utajený šéf
Autor: TV Nova