Už příští týden do děje seriálu Ulice naposledy promluví jedna z klíčových postav. Smrt si přijde pro aktuálně největšího prevíta seriálu, Roberta Bláhu (Vuk Čelebić), seriálového manžela Vaculíkové.

Bylo to těžký. Připravit se na to dá tím způsobem, že se snažíš co nejvíc si představit, že se to děje tobě,“ vyprávěla v pořadu kolegovi Vaškovi Matějovskému se slzami v očích Vaculíková. 

Smrt Roberta Bláhy přijde nečekaně. Jeho život totiž vyhasne v autě po zběsilé jízdě a smrtícím nárazu. Z Ulice tak zmizí nejzápornější role současnosti. Na ty je jeho představitel Vuk Čelebić zvyklý. „Já pořád hraju záporné role, i v divadle a dělám to rád. Tohle je ale asi největší svině, kterou jsem kdy hrál, a to jsem dělal i Jaga v Othellovi,“ přiznává Vuk Čelebić. „Robert je proutník, to je pro mě protiúkol, osobní zkušenost s tím nemám, ale současně nemám problém to zahrát,“ dodal s tím, že v Ulici získal mnoho cenných zkušeností.

„Poznal jsem tady mnoho skvělých lidí, od kterých jsem se mohl učit a kteří mi v mnohém pomohli,“ přiznává Čelebić s tím, že natáčení mu bude chybět. „Nemá smysl ale truchlit. Ta role měla tak zajímavý průběh, že zanechá stopu,“ věří Čelebić a nemýlí se. Bláhův náhlý skon odstartuje sled dalších dramatických událostí v Ulici.

Fotogalerie
13 fotografií