„Premiérové díly druhé řady seriálu Policie Modrava opět trhaly rekordy sledovanosti a znovu potvrdily status nejoblíbenějšího českého seriálu na televizních obrazovkách,“ uvedla pro Aha! ředitelka sekce programu TV Nova, Alex Ruzek. A opravdu, Modrava patří mezi nejsledovanější pořady.

Sledovanost v rámci jednotlivé řady se totiž vždy stupňuje. Historicky první případ Jany Vinické v podání Soni Norisové (44) sledovalo 1 773 000 diváků a 16. díl první řady už přilákal k obrazovkám 2 216 000 lidí. Podobně roste počet diváků i v druhé řadě. Od prvního dílu, na který se dívalo 1 377 000 lidí, se čísla opět vyšplhala za hranici dvou milionů. 8. Epizodu kriminálky již totiž sledovalo 2 040 000 diváků.

„Není proto překvapením, že jsme se rozhodli pokračovat v této úspěšné spolupráci s panem režisérem Soukupem a diváci se mohou těšit na další premiérové díly, které pro ně chystáme,“ slíbila přísun nových detektivních příběhů z šumavské přírody programová ředitelka Novy.

„Momentálně pracujeme na scénářích k jednotlivým epizodám. Ty by do konce roku měly být hotové a schválené. Pak v lednu by měla začít výroba, casting, výběr lokací a podobně. Samotné natáčení, pokud všechno vyjde, začne v červnu,“ vysvětloval v rozhovoru pro Novu následný postup režisér Soukup.

VIDEO: Policie Modrava: Při natáčení autonehody šlo o život!

Video
délka: 00:31
1080p 720p 360p

Policie Modrava: Při natáčení autonehody šlo o život! TV Nova

Jenže přípravu třetí sezóny mu dost zkomplikovalo jedno těhotenství! Herec Michal Holán se spolu totiž těší na narození svého potomka. Neznamená to sice, že v nových dílech bychom neviděli jeho poručíka Pavla Votavu a neslyšeli jeho neodmyslitelnou hlášku: „Jasnačka.“ Jenže jeho dlouholetá přítelkyně a tedy i nastávající maminka, Annamária Macichová, se doposud na Modravě také podílela.

Vykonávala funkci asistentky režiséra a právě ten teď neví, co si bez ní počne. „Samozřejmě z toho mám obrovskou radost, ale Michal mě tím připravil o pravou ruku. Annamária byla má úžasná asistentka, která mi moc pomáhala. Těžko za ni budu hledat náhradu, protože teď bude na mateřské,“ svěřil se své starosti deníku Aha! Soukup.

I přesto, že mu těhotenství zrovna dvakrát nehraje do karet, se na nastávající rodiče nezlobí. Dokonce jim přeje, aby porod proběhl bez komplikací a narodilo se jim zdravé miminko, které by jim dělalo jen samou radost. „Vždyť se také jedná o takové dítě seriálu Policie Modrava,“ radoval se.

 

Video
délka: 02:01.24
720p 480p 360p 240p

Policie Modrava Kristýna Léblová, Lukáš Červený, TV Nova

Fotogalerie
55 fotografií