Někteří očekávali, že dětská oslava, která byla oficiálním důvodem Meghaniny (41) nepřítomnosti v Británii během korunovace, bude pořádný mejdan. Očekávalo se, že se vévodkyně ze Sussexu bude chtít trochu vytáhnout, a tak z rukávu vysype všechna esa, co má. Koneckonců, z Archieho je nově britský princ! A princova oslava se nesmí podcenit.

Ve hře byla spousta hostů z řad celebrit světového formátu - například moderátorka Oprah Winfreyová (69), jež s manželi dělala nechvalně proslulý rozhovor. „Hodně z jejich přátel jsou celebrity, takže ano, dá se to očekávat. Ale půjde o menší, soukromé setkání,“ prozradil dobře informovaný zdroj webu Daily Mail.

Podle dalšího zdroje z okolí vévodkyně Meghan zůstala se synem doma ve svém sídle za čtvrt miliardy korun, protože jakákoli jiná možnost by jí připadala „neautentická“. Archie údajně dostal citronový narozeninový dort, který upekla sama Meghan z ovoce z vlastní zahrady.

Drsná slova otce Meghan

Rozhodnutí, že Meghan na korunovaci nepřijede, překvapivě přineslo nevídanou rodinnou shodu na straně vévodkyně a jejího otce. Thomas Markle (78), jenž korunovaci sledoval doma u televize v Mexiku, kde žije, je přesvědčen, že jeho dcera zvládla ožehavou situaci na výbornou.

„Bylo dobře, že se Meghan slavnosti neúčastnila. Neudělalo by to dobrotu, je mezi nimi příliš zlé krve,“ sdělil Daily Mailu. Je otázkou, zda je to pro dceru spíše pochvala, nebo nikoli…

Video
Video se připravuje ...

Okamžiky po korunovaci: Slavnostní průvod Karla III. Blesk TV a Reuters

Fotogalerie
160 fotografií