Jako kdyby nestačil stále se připomínající skandál prince Andrewa (63), jenž se zapletl s usvědčeným sexuálním delikventem a rovněž miliardářem Jeffreyem Epsteinem (†66)! 

Davida Matthewse (79), tchána majitelky „nejkrásnějšího zadečku v Británii“, tedy Pippy Middletonové, aktuálně vyšetřují pro velmi závažný čin: před lety měl údajně znásilnit nezletilou dívku. Tato kauza se vleče už delší dobu - Matthewse, otce Pippina manžela Jamese (47), poprvé zatkla francouzská policie už v roce 2018.

V letech 1998 až 1999 měl při dvou příležitostech pohlavně zneužít teprve šestnáctiletou dívku. Movitý muž, jenž získal svůj majetek v hodnotě 40 milionů liber (necelých 1,1 miliard korun) pomocí obchodování s ojetými auty, developerstvím, a dnes mimo jiné vlastní síť hotelů, se měl dopustit znásilnění  hned dvakrát.

Dívku znásilnil nejprve v Paříži, poté v hotelu na karibském ostrově Svatý Bartoloměj, kde vlastní Matthews hotel Eden Rock, kde stojí jedna noc 5 tisíc liber (135 tisíc korun).

Video
délka: 02:12.57
Video se připravuje ...

Připomeňte si, jak se svět zamiloval do Pippy Middleton youtube

A není to jenom nějaká fáma - pro britská média probíhající vyšetřování potvrdila i pařížská prokuratura. David Matthews, bývalý závodník, jehož syn se v roce 2017 oženil se sestrou princezny z Walesu, obvinění pochopitelně popírá a vše označil za „nepravdivé a skandální“. Zdroje z jeho blízkosti sice uvedly, že jeho právnímu týmu nebyla oznámena žádná nová nařčení, DailyMail však citoval vyjádření mluvčí pařížských žalobců, které zmiňuje obě dvě vyšetřování.

„Soudní vyšetřování, ve kterém byl David Matthews obviněn a umístěn pod soudní kontrolu, probíhá. Mohu také potvrdit, že také probíhá předběžné vyšetřování svěřené Brigádě na ochranu nezletilých, které se týká Davida Matthewse.“ Je tedy jasné, že je Pippin tchán až po uši v pořádném maléru.

A i sama Pippa řeší velké nepříjemnosti - v Británii se potýká s pobouřenými památkáři, kterým vadí, že si staví bazén a tenisový kurt na svém vlastním pozemku, u kterého se nacházejí i zdi z doby kamenné... a hrozí jim vážné poškození. I to vrhá negativní světlo na manželku následníka trůnu, prince Williama (40).

Fotogalerie
72 fotografií