Těhotenství Pippy Middletonové bylo pro všechny velkým překvapením, které odhalila na oslavách platinového jubilea královny Alžběty II. (96). Na hvězdně obsazený koncert nazvaný Party at the Palace totiž vynesla výrazné zelené šaty, pod nimiž se jí jasně rýsovalo velké těhotenské bříško. To, že je v jiném stavu, bylo do té doby pečlivě utajovanou informací. A stejně tak, jak se zdá, byl utajovaný i porod jako takový. Podle časopisu People k němu dokonce došlo již před několika týdny!

Pro Pippu byl poslední rok velkým zápřahem - musela najednou zvládat jak rodičovství, tak i studium na vysoké škole University of Wales Trinity St David s cílem získat magisterský titul v oboru tělesné výchovy, sportu a tělesné gramotnosti. Její závěrečná práce byla tak vysoce ceněna, že univerzita oznámila, že bude představena na podzimním summitu v Lucembursku. A do toho všeho se jí podařilo potřetí otěhotnět - a dát život dcerce, jejíž jméno ještě není veřejnosti známé.

Video
délka: 02:12.57
Video se připravuje ...

Připomeňte si, jak se svět zamiloval do Pippy Middleton youtube

Pro Pippu a Jamese tak jde o třetí ratolest. První dítko, syna jménem Arthur, měli v říjnu 2018. V březnu 2021 se pak radovali z holčičky jménem Grace. Dívenka přišla na svět v Lindo Wing of St. Mary's Hospital — což bylo stejné místo, kde rodila i její starší sestra Kate, matka tří dětí prince Williama (40).

Pippina holčička je tak šestým vnoučetem pro Carole (67) a Michaela (73) Middletonovy, a také další malou sestřenicí pro prince George (8) a Louise (4), a princeznu Charlotte (7).

Fotogalerie
90 fotografií