Moderátorka primáckého pořadu Showtime si dopřála letní dovolenou na řeckém Rhodosu. Neodolala a pochlubila se fotkou z pláže. Nebyla by to ovšem ona, aby si z toho neudělala aspoň trochu legraci.

„Já nevím, co všichni mají s těma fotkama v plavkách?! No dobrý. Tak tohle JE fotka v plavkách. Pro jedince s fantazií může být i BEZ,“ napsala Laďka Něrgešová k fotce humorný popisek. Pravda ale je, že její snímek je aspoň originální, když už nic jiného. Udělala na ně totiž svíčku, a tak z ní není vidět nic zásadního... 

Jen dala na odiv své nožky, za které se tedy ale rozhodně nemusí stydět. Mohli by jí je závidět i o polovinu mladší dámy. A to je přitom Laďka dvojnásobnou maminkou. Děti Adam a Meda se s takovou mámou ostatně určitě nenudí.

Bohužel pro Něrgešovou je její štíhlá postava vykoupená nepříjemnostmi v životě. Po druhém porodu totiž hodně zhubla, a to v době, kdy se jí rozpadlo manželství s novinářem Jaroslavem Pleslem (49). Konec po 11 letech oznámili v roce 2018. Jestli už má herečka v životě jinou lásku, zatím ale veřejnosti neprozradila. 

 

Video
délka: 01:55.54
Video se připravuje ...

Extrémně hubená Laďka Něrgešová: Chci se vrátit! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
43 fotografií