Sarah Fergusonová (63), vévodkyně z Yorku a bývalá manželka prince Andrewa (62), jemuž řekla své „ano“ v roce 1986 (a své „ne“ pak při rozvodu o deset let později), se brzy stane trojnásobnou babičkou. Díky dceři Beatrici (34) se těší z vnučky Sienny (1), díky Eugenii má vnoučka Augusta (v únoru 2)... a v létě k němu přibude mladší sourozenec. Sestřenice prince Harryho a Williama (40) zkrátka se svým manželem Jackem Brooksbankem (36) nezahálejí.

Eugenie oznámila tuto krásnou zprávu na svém osobním účtu na instagramu, kam sdílela sladkou fotku, na níž je společně s malým Augustem. Ten maminku láskyplně líbá na těhotenské bříško a je to tak roztomilé, že si z toho cukrovkáři jistě musejí okamžitě píchnout dívku inzulínu. Patřičně dojatá je z toho i vévodkyně Sarah, řečená Fergie, která v reakci na tuto novinku zveřejnila na sociální dosud neviděnou fotku vnoučka.

Video
Video se připravuje ...

Vnoučata královny drží stráž u rakve babičky Alžběty II. (†96) Reuters

August, i tentokrát vyfocený tak, aby mu nebylo vidět do tváře (podobně jako její bratránek Harry, i Eugenie hodlá tvářičku svého synka utajit před lačnou veřejností), si na snímku v jasně žluté pláštěnce a holínkách hraje v dešti. „Budete sdílet louže, Augie!“ napsala Fergie k momentce, a dodala: „Skvělá zpráva, nebe pro babičku… Jsem tak hluboce vděčná.“ Na další fotce zase, celá rozesmátá, objímá Eugenii. „Jsem velice šťastná za svoji holčičku!“ jásala.

Jakou radost má z dalšího vnoučka princ Andrew, to se můžeme jenom domnívat. Má teď totiž jiné starosti. V současnosti tato černá ovce královské rodiny hodlá rozjet další soud s Virginií Giuffreovou (39), kterou před časem musel vyplatit penězi z královské pokladny (a tudíž z kapes daňových poplatníků). Princi, který tvrdil, že dotyčnou ženu nezná, natož aby ji před lety coby sedmnáctiletou sexuálně zneužil, zlomila vaz - mimo jiné - jako důkaz jejich společná fotka. Ta je ale podle prince podvrh...

Fotogalerie
29 fotografií