Když se britský princ William a jeho manželka Kate Middletonová objevili tento týden na předávání cen Earthshot za výkony v oblasti ochrany životního prostředí, naprosto okouzlili všechny fanoušky svým vystupováním.

Nadšená byla i expertka na řeč těla Judi Jamesová. „Perfektní ukázka královského chování,“ ohodnotila je. Podle ní manželé dokázali působit dostatečně noblesně a vznešeně, ukázali ale i pokoru a blízkost k lidu. Jamesová ocenila například i to, jak dali najevo svou úctu slavnému přírodovědci Davidu Attenboroughovi (95).

Jamesová si povšimla, že Kate i William pronášeli svůj proslov každý zvlášť, ne dohromady, jak to občas předvádí celebrity. „Nasměrovali pozornost na to, o čem hovořili, ne na sebe,“ hodnotila expertka, podle níž pár předvedl „jemný půvab“.

„Williamova nedoceněná profesionalita byla v kontrastu s nedávným vystoupením jeho bratra, který povzbuzoval dav spíš jako rocková hvězda nebo celebrita,“ srovnala urozené bratry. Harry a Meghan se totiž před měsícem objevili na hudebním festivalu Global Citizen Live, kde rovněž promluvili k publiku. Vystoupení obou bratrů byla podle expertky velmi rozdílná.

VIDEO: Vévodkyně Kate vs. princezna Diana: Pět věcí, které mají společné!

Video
Video se připravuje ...

Vévodkyně Kate vs. princezna Diana: Pět věcí, které mají společné! Videohub

Fotogalerie
87 fotografií