Zasvěcený zdroj z paláce a autor biografie o Harrym  Duncan Larcombe tvrdí, že je manželství vévodů ze Sussexu v ohrožení. „Oba si myslí, že dokážou koexistovat v těchto dvou světech; světě britských monarchů a amerických celebrit. Harry miluje život v Americe, ale přetrvává u něj líbánková fáze,“ vysvětluje Larcombe v rozhovoru pro server Closer.

Zlom v princově uvažování měl podle spisovatele nastat po návštěvě Británii koncem června, kdy s bratrem Williamem (39) v den výročí nedožitých 60. narozenin princezny Diany odhalili její novou sochu. Harry se měl ocitnout na rozcestí a zpochybňuje oběti, které podstoupil kvůli životu po boku Meghan. „Obětoval vztahy se svou rodinou, ale nakonec je bude potřebovat – je to jeho krev,“ zdůrazňuje Larcombe.

Jediným řešením jsou podle spisovatele domluvy, neboť se zdá, že Harry veškerá svá rozhodnutí a plány přizpůsobuje Meghan a jejím potřebám. „Jejich manželství závisí na kompromisech. Měli by napravit vztahy s monarchy, nebo se Harry dostane do bodu, kdy se bude muset rozhodnout mezi těmi dvěma světy. Potřebují se posunout dopředu a komunikovat s monarchy, chtějí-li je mít ve svých životech,“ dodává Larcombe.

VIDEO: Princ William a Harry opět spolu: Odhalovali sochu Harryho a Williama

Video
délka: 02:10.28
Video se připravuje ...

Princ William a Harry Reuters

Fotogalerie
86 fotografií