V neděli v australské televizní show 60 Minutes se vysloužilý hollywoodský osvětlovač vyjádřil k březnovému interview Meghan a Harryho s Oprah Winfreyovou (67) i narození Lilibet Diany, jeho první vnučky. Co se týče explozivního rozhovoru, je Markle přesvědčený, že je moderátorka zneužila.

„Domnívám se, že je využívá k budování své platformy a nových pořadů a zneužívá oslabeného muže, aby v televizi říkal věci, které by říkat neměl,“ cituje Markleův osobní názor na Winfreyovou list The Sun. Thomas doplnil, že s ním Oprah klidně může nesouhlasit, a dokonce ho za jeho slova zažalovat. „Je mi to jedno. Závěrem ovšem je, že si Harryho pěkně zpracovala,“ odsoudil moderátorku.

Coby čerstvý dvojnásobný dědeček projevil smutek nad skutečností, že mu dcera nedovolí vidět jeho novorozenou vnučku Lilibet. „Bydlíme od sebe 70 mil, přesto mě dosud nenavštívili,“ posteskl si. Podle Marklea se k němu Meghan chová snad ještě hůř než k odsouzenému zločinci.

„I vraha ve vězení tu a tam navštíví rodina. Já ale nejsem žádný zabiják, udělal jsem jednu hloupou chybu, za kterou jsem neustále trestán. Kdybych udělal něco strašného, fajn. Ale nic takového jsem neudělal,“ bránil se Markle, jehož jediné provinění bylo, že pár dní před královskou svatbou v roce 2018 nafingoval několik fotografií, aby se vykreslil v lepším světle.

Markle zmínil rozčarování, pokud mu Sussexové nedovolí pochovat si vnučku. „Osmnáctého července mi bude 77. Většina mužů rodu Markleů se nedožije více než 80 let. Je tu možnost, že nikdy nepoznám svá vnoučata. Nehledám soucit. To je prostě fakt. Nadále doufám, že se s nimi setkám. Jsem dobrý dědeček,“ pochválil se otec Meghan.

VIDEO: Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru

Video
délka: 06:40.40

Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru Mall.tv

Fotogalerie
68 fotografií