Oblékla červené květované šaty, posadila se na zahradu svého milionářského sídla v Montecitu a podpořila svého manžela Harryho (36) v boji za férové rozšíření vakcín do nejchudších zemí světa. Krátký videovstup během charitativního koncertu VAX Live byl prvním veřejným výstupem Meghan Markleové od březnového interview, v němž promluvila o sebevražedných myšlenkách a vztahy s monarchy.

Expertka na řeč těla Judi Jamesová pro list Daily Mail rozebrala několikaminutový proslov těhotné herečky. Pochválila ji, že v moři plném hvězdných tváří od rapperů po světové lídry nepůsobila jako leklá ryba, ale velmi elegantně až královsky. Jamesovou nejvíce zaujala fráze „Můj manžel a já“, namísto jejího typického představení „Harry a já“.

„Ta fráze zněla velmi formálně, vezmeme-li v úvahu Harryho příchod na pódium s jeho jménem pěkně všem na očích. Můj manžel a já je charakteristické prohlášení královny Alžběty a Meghan ho podpořila vzpřímenou a stálou pózou a příjemným, mateřským úsměvem,“ řekla Jamesová.

V kontrastu s Harrym, jenž si pódium podmanil jako rocková hvězda, však Meghan místy působila lehce nervózně. „Nervozitu projevila třením palců o sebe, jedná se o utišující gesto,“ vysvětlila expertka a dodala, že podobného gesta se velmi často dopouští manželka prince Charlese (72) Camilla (73).

V závěru svého rozboru Jamesová zmínila, že při tématech jí velmi blízkých bylo na těhotné Meghan zřejmé její zapálení pro věc. „Vykazovala znaky, které jsme u ní mnohokrát viděli, například zdvihnutí prstu a několik jemných náklonů hlavy.“

VIDEO: Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru

Video
délka: 06:40.40

Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru Mall.tv

Fotogalerie
94 fotografií