V krátkém instagramovém videu na oficiálním účtu vévodů z Cambridge se princ George (7), princezna Charlotte (5) a princ Louis dotázali přírodovědce Davida Attenborougha (94) na otázky o zvířátkách. Nejstaršího potomka královského páru zajímalo, jaké zvíře je podle populizátora přírodních věd nejblíže vyhynutí. Princeznu Charlotte, která jako by mamince z oka vypadla, a to nejen podobou, ale i způsobem, jakým stála a mluvila, se svého nového kamaráda zase zeptala, zda má také rád pavouky.

Video: Těm to sluší! Kate se ukázala na veřejnosti se všemi třemi dětmi

Video
délka: 00:55.24

Těm to sluší! Kate se ukázala na veřejnosti se všemi třemi dětmi @kensingtonroyal

Největší úsměv na tváři ovšem fanouškům vykouzlil princ Louis. „Jaké zvířátko máte nejraději?“ chtěl vědět, zatímco žmoulal list. Na to mu sir David Attenborough odpověděl, že má nejraději opičky. Bylo to vůbec poprvé, co si fanoušci mohli poslechnout hlas nejmenšího z trojice sourozenců a v komentářích pod videem se nad jeho výslovností jenom rozplývali. Louis navíc roste jako z vody a čím dál tím víc připomíná svého staršího brášku.

Nedávno se svět zajímal o kauzu, již odstartoval přírodovědec svým darem v podobě žraločího zubu princi Georgovi. Spor mezi Británií a její bývalou kolonií Maltou, která si přírodní památku nárokovala, nakonec skončil uspokojivým výsledkem pro malého prince – pozůstatek vyhynulého tvora si může nechat.

VIDEO: Zvídaví princové George a Louis a princeznička Charlotte se ptají přírodovědce Davida Attenborougha na zvířátka.

Video
délka: 02:33.06

Zvídaví princové George a Louis a princeznička Charlotte se ptají přírodovědce Davida Attenborougha na zvířátka. Instagram Kensington Royals

Fotogalerie
81 fotografií