Ty sociální sítě! Člověk musí opravdu pečlivě hlídat, co na nich zveřejňuje. Obzvláště, pokud se jedná o veřejně známou a činnou osobu, či dokonce, jako v případě prince Williama a jeho manželky Catherine, o členy královské rodiny. Těm se nic jen tak neodpustí, což se teď jasně ukázalo.

Na tom, že William a Kate navštívili ve městě Belfast členy policejního sboru, hasiče a záchranáře, by samozřejmě nikdo nemohl najít nic divného či kontroverzního. Během návštěvy jim byl v patách, jako ostatně při většině oficiálních pracovních příležitostí, i profesionální kameraman. Z akce u příležitosti Dne pohotovostních složek tak vzniklo video, které se posléze objevilo na oficiálním instagramovém profilu manželského páru. A tu přichází problém!

VIDEO: Královská rodina děkuje zdravotníkům

Video
Video se připravuje ...

Královská rodina děkuje zdravotníkům Instagram Kensington Royals

Za mírně řečeno velmi problematickou označila celá řada sledujících volbu hudby, která video provází. Tou se totiž stala letní hitovka Watermelon Sugar od zpěváka Harryho Stylese (26), který se proslavil působením v dnes už neexistující chlapecké kapele One Direction.

„Proč se snažíte spravit něco, co nebylo rozbité? Líbila se mi profesionalita a čistě informativní způsob, jakým byl tento profil veden. Tedy až donedávna,“ zazněla v sekci komentáře ostrá slova jednoho ze sledujících vyprovokovaná volbou písně mladého britského zpěváka. „Mohli byste, prosím, navrátit svému profilu profesionalitu, kterou míval?“ dotázal se další instagramový sledující.

„Je mi líto, ale tenhle nový formát a výběr hudby pro váš profil se neubírá zrovna správným směrem,“ pohoršil se jeden ze sledujících. „Není tahle písnička trochu přisprostlá na příspěvek královské rodiny?“ Neváhal použít ostřejší slovíčko fanoušek profilu. I přes silná slova některých kontroverzi vzbuzující písnička u příspěvku stále zůstává. Možná tedy nebyla zas až tak »přisprostlá«.

VIDEO: William a Kate představili třetího potomka! 

Video
Video se připravuje ...

William a Kate představili třetího potomka! Youtube/The Royal Family Channel

Fotogalerie
45 fotografií