Zakladatelka nadace Kapka naděje Vendula Pizingerová si moc dobře uvědomuje, že je její těhotenství velký zázrak – vždyť právě nyní je ve věku, ve kterém se lidé už mnohdy stávají babičkami a dědečky… Tedy pokud oni sami měli děti brzy, a ty na potomky rovněž nezodpovědně spěchaly. „Jak říkám, časy se mění: Vrstevníci chodí na svatby svým dětem a po pohřbech, my máme ‚baby shower‘,“ vtipkovala Pizingerová na sociální síti, vzápětí pro jistotu ale vysvětlila, že jde pochopitelně jenom o nadsázku.

„Berte tohle jako úsměvný příspěvek,“ zdůraznila vdova po slavném hudebním skladateli Karlu Svobodovi (†68), která je aktuálně v jiném stavu se svým o šestnáct let mladším manželem Josefem Pizingerem (32). Ten je mimochodem synem jedné Venduliny kamarádky. Začali spolu chodit, když bylo Josefovi pětadvacet. Ze vztahu, v nějž zpočátku věřil jen málokdo, nakonec co nevidět vzejde dítko, jehož pohlaví rodiče prozatím tutlají. „Objednali jsme holčičku, ale uvidíme, co přijde,“ prozradila před časem Pizingerová Blesku.

VIDEO: Otevřený rozhovor těhotné Venduly Pizingerové! Kde otěhotněla, a bude to kluk, nebo holka?

Video
délka: 19:09.04
Video se připravuje ...

Otevřený rozhovor těhotné Venduly Pizingerové! Kde otěhotněla, a bude to kluk, nebo holka? Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Zda to bude skutečně děvčátko, anebo jim čáp přinese spíše chlapečka, se nedalo poznat ani z fotek z oné akce – Vendula je totiž rafinovaně zveřejnila bez barev. „I když je to černobílé, já z toho cítím holčičku,“ spekulují její příznivkyně na sociálních sítích. A moc by jí to přály. Aby také ne: O jednu dcerku už totiž Pizingerová přišla, malá Klárka (†4), kterou měla se Svobodou, podlehla ještě jako maličké dítě v roce 2000 zákeřné leukemii. Kromě ní má Vendula ještě syna Jakuba (15), takže by se tak dočkala rozkošného párečku.

Předporodní párty byla plná roztomilých dekorací, s balonky, všudypřítomnými květinami a tematickými cupcaky. A nechyběly samozřejmě ani dárečky – mezi nimi vynikal především houpací koník a „dort“ z plenek. Přestože je „baby shower“ záležitost většinou čistě dámskou, u Venduly se jí zúčastnili dva muži: Kadeřník Michal Zapoměl, jenž jí před časem střihl slušivou ofinu, a producent Janis Sidovský (52), manžel zpěváka Pavla Vítka (57).

A všichni si to jaksepatří užili. „Není obvyklé, že pro vás někdo něco udělá jen tak... anebo jen tak si pokecat o životě a běžných věcech, co nás utváří... Vážím si toho moc,“ libovala si na instagramu šťastná nastávající maminka Vendula.

VIDEO: Vendula Pizingerová má strach o syna! Karanténa mu komplikuje budoucnost.

Video
délka: 03:56.48
Video se připravuje ...

Vendula Pizingerová má strach o syna! Karanténa mu komplikuje budoucnost. Kateřina Štíchová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
64 fotografií