Sobota 26. září 2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Zataženo, déšť 16°C

Hromada luxusních dárků pro Janečka: Drahé moky, starožitnosti, fóry i lidová tvořivost!

/
 • Hromada luxusních dárků pro Janečka: Drahé moky, starožitnosti, fóry i lidová tvořivost!
  16. září 2020 ● 13:19

  Čím obdarovat člověka, který prakticky všechno má, nebo si může koupit? S tím si lámala hlavu řada osobností, co mířila na oslavu 76. narozenin producenta Františka Janečka. Jak se s tím kdo popasoval? Víme, co se pod dárkovými papíry skrývalo!

 • 1.

  Bohouš Josef (58)

  Zpěvák a skladatel dorazil s manželkou Alenou a donesli cosi zarámovaného. „Je to obraz Františka s jeho dcerou Emily Ann, který podle fotografie namalovala moje žena,“ prozradil Blesku Bohouš.

  Janečkova zahrnuli gratulanti spoustou dárků.

 • 2.

  Michaela Gemrotová (34)

  Zpěvačka a hvězda Janečkových muzikálů Fantom OperyPles upírů Míša Gemrotová dobře ví, jaké jsou producentovy slabiny. „Dostal od nás ručně vyrobený starožitný křišťálový popelník ve stylu art deco, kterých se vyrobilo jen pár a vyvážely se do Ameriky,“ pochlubila se Míša.

  Janečka zahrnuli gratulanti spoustou dárků.

 • 3.

  Marian Vojtko (47)

  Oblíbené značky svého šéfa zná taky zpěvák Marian Vojtko, který nechyběl snad v žádném kusu, jenž Janeček uváděl. „Koupil jsem mu flašku Jägermeistera a parfém,“ řekl Blesku.

  Janečka zahrnuli gratulanti spoustou dárků.

 • 4.

  Šárka (50), Natálka (17) a Denisa (20) Grossovy

  Do Janečkovy hvězdné „stáje“ samozřejmě patří i Natálka Grossová, však je ostatně František také jejím kmotrem. S mámou Šárkou a sestrou Denisou překvapila Natálie dárkovým hasicím přístrojem. Tento konkrétní by však žádný oheň neuhasil, to spíš Janečkovy chutě – ukrývá totiž brandy či doutníčky.

  Janečka zahrnuli gratulanti spoustou dárků.

 • 5.

  Markéta Pešková (29)

  Muzikálová Čarodějka, která se po koronavirové pauze zase vrací na jeviště GoJa Music Hall, na to šla přes dobroty. Dárkový košík od ní skrýval plněné trubičky, kynuté lívanečky, výběrovou kávu a další laskominy.

  Janečka zahrnuli gratulanti spoustou dárků.

 • 6.

  Petr Jančařík (68)

  Plzeňský rodák, moderátor Petr Jančařík, zřejmě zná Janečkovu rozsáhlou knihovnu, a tak mu do ní přispěl originální kuchařkou plnou receptů Plzeň na talíři. Třeba už nějaký pokrm Janeček zná od dalšího plzeňáka Karla Gotta (†80), jehož léta zastupoval.

  Janečka zahrnuli gratulanti spoustou dárků.

 • 7.

  Jiří Hromada (62)

  Někdejší prezident herecké asociace a zejména dabér Jiří Hromada producentovi přinesl audioknihu pohádek, které sám namluvil – Hajaja vypráví: Pohádky pro nejmenší. Variace na známé rčení, že největší radost udělá dárek, který člověk vyrobí sám.

  Janečka zahrnuli gratulanti spoustou dárků.
 • 8.

  Kateřina Mátlová (41)

  Rodinu Janečkovy expartnerky Terezy Mátlové zastupovala její těhotná sestra Kateřina se svým partnerem Michalem Kovářem. Ta Janečka obdarovala luxusním šampaňským.

  Janečka zahrnuli gratulanti spoustou dárků.
 • 9.

  Eva Čížkovská (54)

  Tašky povědomého tvaru Františkovi Janečkovi darovala herečka Eva Čížkovská. Zřejmě nebudeme daleko, když si tipneme, že se v ní skrývala láhev něčeho tekutého.

  Janečka zahrnuli gratulanti spoustou dárků.

 • 10.

  Michal David (60)

  V úhledně zabaleném dárku od Michala Davida a jeho ženy Marcely se žádný luxusní mok neskrýval, jak by podle tvaru mohl někdo usuzovat. „Vím, že František nepije, takže alkohol padá. Dal jsem mu krásnou, broušenou křišťálovou vázu,“ řekl Blesku hitmaker.

  Janečka zahrnuli gratulanti spoustou dárků.

 • 11.

  Jiří Paroubek (68)

  Jiří Paroubek, expremiér a známý propagátor jógy, Janečkovi předával dárek v tašce ze sportovního obchodu. Neodvažujeme se ani přemýšlet nad tím, co v ní bylo.

  Janečka zahrnuli gratulanti spoustou dárků.

 • 12.

  Sabina Laurinová (48)

  „Pro Františka jsme s dcerou přinesly knížku, kterou napsal můj tatínek, a k balíčku jsme přidaly vitaminy - ovocné i tekuté,“ smála se na dotaz Blesku Sabina Laurinová. „Chtěly jsme, aby dárek byl osobní, něco, co se líbí i nám,“ dodala hvězda Modrého kódu.

  Janečka zahrnuli gratulanti spoustou dárků.
  Janečka zahrnuli gratulanti spoustou dárků.
  Autor: Marek Pátek

  Fotogalerie
  86 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 37

MartyACS: Kolotočáři, bývalí vexláci a podobná ,,šlechta".

(17. 09. 2020 13:28)

picoda: Vypada to, ze si vlasy bravil sam

(16. 09. 2020 22:01)

BoziMilda: Klid, Janečkovi už nestoupne, ani na jedno číslo. Prej broušená váza, třeba tam byla vakuová pumpa. Jinak ale je to sbírka kolotočářskej ksichtů

(16. 09. 2020 21:46)

BoziMilda: o-o-o, decibely lásky, o-o-o, to je muzika, to je klenot národního kulturního dědictví, Bedřich Smetana by záviděl

(16. 09. 2020 21:44)

mopsamanda: Tak doufejme že to nebyla COVID párty, to by zase číslo v Praze stouplo.

(16. 09. 2020 19:51)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy