Pilates je v Americe velkým hitem a která celebrita ho za oceánem necvičí, jako by se ani nemohla považovat za VIP. A u žen to platí dvojnásob. Zpěvačka Adele se i díky němu prohubla ke štíhlé a pevné postavě snů. A tak se asi není čemu divit, že mu prý propadla i vévodkyně ze Sussexu. Vyrazit ovšem na skupinovou lekci do obyčejného studia, kde by je kdokoli mohl okukovat při zpevňování středu těla, to v případě těchto dvou opravdu nehrozí.

Adele totiž absolvuje podle deníku Mirror lekce společně s Meghan přímo v sídle v Beverly Hills, které aktuálně obývají Meghan s Harrym (35). Do pilates pozic se nicméně blond zpěvačka a někdejší herečka nepouštějí samy. Do luxusní vily ve vyhlášené čtvrti boháčů za touhle cvičení chtivou dvojicí dojíždí ještě soukromý trenér.

VIDEO: Jindřich Forejt o Harrym a Meghan: Není pro ně cesty zpět

Video
délka: 43:19.32
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Jindřich Forejt o Harrym a Meghan: Není pro ně cesty zpět Petr Macek, Aleš Brunclík

„Obě to milují. Instruktor cvičí dokonce i s Harrym. Je to totiž neuvěřitelný ventil stresu,“ cituje Mirror zdroj z okolí slavné trojice. Nejen z uvolnění napětí je prý ale Harry nadšený.

Těší ho prý hlavně to, že Meghan, pro níž udělá, co jí na očích vidí, je konečně spokojená. Radostná je pro něj i skutečnost, že Adele je původem Britka - tedy stejně jako on. Díky tomu má prý syn prince Charlese (71) pocit bližšího propojení s rodnou zemí.   

VIDEO: Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle!

Video
délka: 01:35.96

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle! Reuters

Fotogalerie
66 fotografií