Původně pár vévodů tvrdil, že s malým Archiem (1) budou trávit co nejvíce času a pomocnou ruku tak potřebovat nebudou, jenže člověk míní... Meghan si po porodu zvykla, že má oporu v mamince Dorii (63), jenže ta nemohla v Británii zůstat natrvalo. Jakmile se vrátila, rozhodli se novopečení rodiče přece jen zkusit najmout profesionální chůvu.

Jenže to zřejmě nešlo zcela podle jejich představ. Když pro ně chůva pracovala teprve druhou noc, došlo prý k jakémusi incidentu, jehož podrobnosti nejsou známé. Ovšem žena se měla údajně zachovat „neprofesionálně“ a „nezodpovědně“. Alespoň tak to stojí v nové knize Finding Freedom (Hledání svobody) od Omida Scobieho a Carolyn Durand, v níž se také můžeme dočíst, že Meghan měla už k ruce celkem tři pomocnice. 

Jenže s tou první byla natolik nespokojená, že ji musela vyhodit. Posléze pak její špatná zkušenost neblaze ovlivnila i důvěru k dalším ženám, co jí měly pomoci pečovat o Archieho. „Rozhodli se najmout noční sestru, aby pomohli miminku nastavit režim spánku,“ vysvětlují autoři v knize s tím, že první výpomoc dostala padáka uprostřed noci. 

VIDEO: Jindřich Forejt o Harrym a Meghan: Není pro ně cesty zpět.

Video
délka: 43:19.32
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Jindřich Forejt o Harrym a Meghan: Není pro ně cesty zpět. Petr Macek, Aleš Brunclík

Nahradila ji jiná chůva, jenže Harry a Meghan byli po incidentu už natolik nervózní, že se po pár týdnech domluvili na změně a „noční sílu“ opět propustili s tím, že raději na spánek miminka dohlédnou sami.

Harrymu se prý ostatně příčilo, že by měl dům plný cizích lidí. „Jemu a Meghan se líbila představa, že až půjdou v noci spát, budou v domě jen oni tři - útulné a soukromé,“ stojí v publikaci, která ale vysvětluje, že páru samozřejmě přes den někdo vypomáhal i nadále. Navíc kdo ví, jak to mají zařízené nyní, když žijí v Americe a babičku na hlídání mají zase po ruce.

VIDEO: Kate a Meghan na Wimbledonu

Video
délka: 03:14.03

Kate a Meghan na Wimbledonu youtube

Fotogalerie
83 fotografií