Že spolu tyhle dvě dámy nevycházejí, se ví od doby, kdy Meghan nepozvala nevlastní sestru na svou svatbu – a nezůstalo to bez odezvy. Velmi kriticky se pak Samantha vyjadřovala i k Meghanině chování k otci obou dam. Samantha Markleová tak pochopitelně neodmítla ani možnost veřejně vyjádřit své kritické a vyhraněné názory v živě vysílaném britském televizním pořadu This Morning.

S odpovědí na přímou otázku moderátora, zda za rozhodnutím stáhnout se z veřejného života britské královské rodiny cítí Meghan, Harryho, nebo to vnímá jako společný nápad, Samantha neváhala.   

„Podle mě to byl její nápad. Meghan vadí veřejná kritika, která se na ni snáší,“ vyjevila Samantha Markleová svůj rezolutní názor na rozhodnutí, kterým pár před nedávno uplynulými dny šokoval nejen britskou veřejnost. O tom, jak moc chtěla Samantha kriticky zhodnotit chování své mladší sestry, svědčí i její ochota zkrátit si rapidně dobu spánku. Ranní show se totiž vysílá živě z Londýna a Samantha toho času na Floridě měla o pět hodin méně!

V rámci pořadu dostala Samantha možnost něco své mladší sestře vzkázat. Jelikož se spolu nebaví, starší ze sester neváhala využít příležitost veřejného vzkazu skrze britskou televizní stanici. „Ráda bych Meghan řekla, že život je velmi krátký. Ve skutečnosti nezáleží na penězích ani slávě, ale na charakteru člověka, jeho cti a rodině. Doufám tedy, že se Meghan omluví za své chování a uvědomí si, co je dobré i pro ty, kteří jsou jí blízcí,“ zakončila nekompromisně povídání Samantha Markleová.       

VIDEO: Kate a Meghan na Wimbledonu

Video
délka: 03:14.03

Kate a Meghan na Wimbledonu youtube

Fotogalerie
45 fotografií