Ať už si člověk o vévodkyni Meghan Markleové (37) myslí cokoliv, v jednom s ní rozhodně souhlasit lze: odstřihnout svého problematického otce Thomase ze svého života bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké kdy mohla učinit. A souhlasí s ní i Roslyn Markleová, jeho první manželka, která mu dala tři děti a roky, které s ním strávila, se pro ni postupem času staly utrpením – především kvůli jeho vznětlivé povaze, promiskuitě a častému užívání kokainu.

Podle jejích slov byl Thomas Markle hrozný rodič, o své potomky se nikterak nezajímal a dával jí minimum peněz na chod domácnosti, když byla s dětmi na mateřské dovolené. Kromě toho prý byl Roslyn po dobu jedenáct let trvajícího vztahu mnohokrát nevěrný, svou choť často urážel a křičel vulgarity dokonce i na své ratolesti. To, že po rozvodu s Roslyn poznal Dorii Raglandovou (62) a konečně od rodiny odešel, tak nakonec kvitovala s povděkem. Alimenty ovšem neplatil a Roslyn musela proto dokonce krást, aby děti měly co jíst.

To, že Roslyn (mimo jiné matka Meghaniny nevlastní sestry Samanthy (54), která velice často na vévodkyni ze Sussexu útočí skrze média) promluvila až nyní, údajně není projevem hořkosti nad zpackaným manželstvím, ale ze strachu o půvabnou exherečku a jejího maličkého synka. „I když nikdy nebyl násilnický, Tom často ztrácel nervy,“ prohlásila Roslyn pro britský plátek The Sun a vyjmenovala celou řadu nadávek, kterými ji často označoval.

Podle Thomase jsou Roslynina slova jeden velký nesmysl. „Tato obvinění z doby mého vztahu před více než 40 lety s mou první ženou nejsou založená na pravdě. Ani jedno z nich,“ dušuje se muž, jenž se přitom nestyděl zveřejnit soukromý dopis, ve kterém ho jeho dcera žádala, aby začal respektovat její soukromí a přestal se přiživovat na její popularitě. Otázkou nyní zůstává, kdy se rodina Markleových opět vydá ke Kensingtonskému paláci (nebo spíše ke Frogmore Cottage, kde Meghan s princem Harrym (34), bydlí), a budou se dožadovat návštěvy u své slavné a úspěšné příbuzné...

VIDEO: LESK: Británie se dočkala: Meghan porodila! A návrat Stašové k bývalému manželovi?

Video
délka: 03:25

Británie se dočkala: Meghan porodila! A návrat Stašové k bývalému manželovi? Martin Balcar, Jan Jedlička

Fotogalerie
34 fotografií