Vévodkyně ze Sussexu byla v pátek spatřena, jak odchází z italské restaurace v londýnské čtvrti Notting Hill, po boku tmavovlasého sympaťáka. Nejedná se však o žádného milence, nýbrž o nového člena jejího týmu – konkrétně tiskového mluvčího Christiana Jonese, který tak musí brunetce »viset na rtech«.

Jeho nová funkce se oficiálně nazývá Zástupce tajemníka pro komunikaci. Ovšem více než jeho povinnosti zaujal veřejnost spíše jeho velice atraktivní zevnějšek. Na Twitteru se už ostatně objevily i poznámky, z nichž asi princ Harry nebude zrovna nadšený. „Ten mluvčí je roztomilý. To je ale krasavec! Harry, měl by sis dát bacha, kolem ženy se ti motá víc sexy chlápek.“ Dokonce kdosi zmínil i to, že Jones připomíná jednoho Meghanina expartnera z Toronta.

Ta si tak bude služby mluvčího odteď dost považovat, protože jistě nebude chtít o tak fešného chlapa přijít. I když by ji teď měl zajímat samozřejmě především její muž, kterému navíc na jaře porodí prvního potomka.

Okouzlující Christian jí ale snad učaruje i svými schopnostmi. Podle jeho profilu na sociální síti LinkedIn je totiž absolventem vysoké školy Cardiff University a dříve byl zhruba sedm let ve službách politiků a měl na starosti jejich proslovy ohledně brexitu. V září 2017 byl povýšen na tiskového mluvčího celého oddělení.

Ovšem loni v prosinci začal místo toho pracovat pro královskou rodinu. Kromě Meghan spolupracuje také s jejím chotěm Harrym a též s princem Williamem (36) a jeho manželkou, vévodkyní Kate (37). Jeho novým úkolem má být propojit britská a mezinárodní média a podporovat charitativní práci a závazky členů královské rodiny.

VIDEO: Novomanželé Harry a Meghan po svatbě: Zbavovali se svatebních darů za 200 milionů!

Video
délka: 00:32.86

Novomanželé Harry a Meghan: Zbavují se svatebních darů za 200 milionů! Tereza Kühnelová

Fotogalerie
137 fotografií