Do sídla z 18. století se Harry s Meghan nastěhovali krátce před svatbou a tráví tady většinu víkendů. Pronajatý dům má sice jen čtyři pokoje, ale zato nádherné okolí a klid. Ale už brzy se manželský pár, který v dubnu očekává narození prvního potomka, přestěhuje do domu, který bude mít 10 pokojů.

"Je to nádherné místo s dechberoucími výhledy a nezvyklým soukromím. Leží v krásné krajině a není na něj odnikud vidět. Meghan tuto oblast miluje,"
řekl zdroj The Sun. A navíc je tady velmi bezpečno, takže nastávající rodiče budou mít klid na svého vytouženého potomka.

Spekuluje se o tom, že za stěhováním mohou být dvě věci. Buďto jde o to, že princovi a jeho choti docházejí peníze a chtějí se přestěhovat do levnějšího místa.

Anebo chtějí být lépe zabezpečení ochrankou, což by jim nové místo také poskytlo. Nová nemovitost se navíc nachází ve velmi prestižní oblasti a v blízkosti módního útočiště soukromých členů Soho Farmhouse, ve kterém žijí mnozí přátelé Meghan.

Princ Harry s manželkou Meghan se už před svatbou rozhodli, že nebudou bydlet vedle prince Williama a jeho ženy Katea vzdali se tak domu Nottingham Cottage, který čítal 21 pokojů.

VIDEO: Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle!

Video
délka: 01:35.96

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle! Reuters

Fotogalerie
62 fotografií