Thomas Markle, nevlastní bratr vévodkyně ze Sussexu, je přesvědčen, že za jeho životní neúspěchy může jeho slavné jméno. Kvůli jeho sestře se mu prý nedaří sehnat práci ani slušné bydlení, a nechal se dokonce slyšet, že by ho Meghan Markleová měla finančně podporovat místo toho, aby cestovala po celém světě a rozhazovala peníze za předporodní večírky a podobné, podle něj nedůležité věci. Vzhledem k tomu, že s ním ale sestra nekomunikuje, musel si poradit po svém.

Newyorský pivovar Classic New York Beer mu totiž zaplatil, aby pro ně natočil reklamu. Thomas Markle mladší v tomto akčním třicetisekundovém klipu hraje zloděje, co se – celý v černém – vloupá do Buckinghamského paláce a ukradne kromě královské koruny patřící britské královské rodině také několik piv. Ve chvíli, kdy ho začne honit ochranka, zahodí korunu a utíká pryč jenom s pivem. Když na láhev s tímto zrzavým mokem narazí muž z ochranky, přestane Thomase honit a sám se raději napije.

Manželka prince Harryho (35) v podání newyorské herečky Renee Woodové na Thomase čeká před palácem v luxusním Rolls Royce jakožto jeho komplic, a jakmile si k ní bratr přisedne, zajímá ji jen, zda dokázal ukrást korunovační klenoty. Thomas, který byl docela nedávno zadržen při řízení vozidla pod vlivem alkoholu, své sestře ovšem odpoví, že má něco mnohem lepšího: A vytáhne ukořistěné láhve s pivem. „K nezaplacení!“ zaraduje se falešná Meghan a přiťuknou si.

Bizarní reklamní spot by měl být vysílán nejdříve v čínských a amerických televizích, předpokládá se však, že do Evropy se vůbec nedostane. Pravděpodobně by se v Británii tento spot nelíbil tolik jako v USA. „Nemyslím si, že by ta reklama někoho rozčílila. Nikoho to přece nemůže naštvat,“ myslí si však Thomas. Naopak je přesvědčený, že by se díky půlminutovému videu mohl sblížit se sestrou. „Bylo by skvělé se s ní sejít a dát si spolu pivo,“ dodal pro The Post. „Koneckonců, v té reklamě přece řekla, že je to k nezaplacení…“

VIDEO: Meghan a její „sokyně“ Kate Middletonová (37) na Wimbledonu

Video
délka: 03:14.03

Kate a Meghan na Wimbledonu youtube

Fotogalerie
84 fotografií