Meghan Markleová se ve čtvrtek zúčastnila recepce v londýnském obchodním domě, kde proběhla módní přehlídla oblečení, které navrhla sama vévodkyně ze Sussexu spolu s kamarádkou a návrhářkou v jednom Mishou Nonooovou.

Meghanina kolekce je především určena ženám, které preferují ležérní až stylově pánskou módu vhodnou zejména k pracovním příležitostem. A tak tentokrát i ona sama nechala oblíbené volné šaty doma a oblékla si kousky ze své kolekce. To ale bohužel nebylo pro její poporodní postavu nic příliš lichotivého!

Tmavé kalhoty a do nich zastrčená bílá košile by byly za jiných okolností naprosto bez chybičky. K dokonalosti však Meghan a jejímu minimalistickému modelu bránila skutečnost, že vévodkyně ještě nestihla shodit všechna poporodní kila, která v požehnaném stavu nabrala.

Ne, že by manželce prince Harryho (35) někde přetékaly faldíky, ale kdo Meghan sleduje dlouho, nemohl si nevšimnout, že její křivky jsou o něco robustnější, než tomu bývávalo dříve. Zdravou stravou a kolotočem, kterým si jako členka královské rodiny musí běžně procházet, se ale Harry nemusí bát, že by se z jeho krásné Američanky stala „rozkydlá buchta“. Chce to jen čas a Meghan se určitě brzy zvládne vrátit zpátky do formy.

VIDEO: Harry a Meghan: Zbavují se svatebních darů za 200 milionů!

Video
délka: 00:32.86

Novomanželé Harry a Meghan: Zbavují se svatebních darů za 200 milionů! Tereza Kühnelová

Fotogalerie
44 fotografií