Vévodkyně ze Sussexu a její manžel princ Harry (34) se premiéry Lvího krále účastnili jako čestní hosté. Kdo by ale čekal, že bude Meghan za hlavní hvězdu, mýlil by se. Meghan s princem Harrym sice zazářili na červeném koberci a rozdávali úsměvy na všechny strany, ale veškerou pozornost na sebe později strhla zpěvačka Beyoncé. Bývalá členka dívčí kapely Destiny's Child se totiž po červeném koberci prošla úplně poslední, jako zlatý hřeb večera!

Zatímco Beyoncé s manželem Jay-Z (49) stále pózovala na červeném koberci, Meghan s Harrym se už dávno zdravili s přítomnými hosty v zákulisí. Po chvíli došlo i na jejich společné setkání se zpěvačkou, které se neobešlo bez porušení královského protokolu.

Při vzájemném pozdravu se totiž Meghan s Beyoncé objaly, což se u královské rodiny bere ve společnosti jako velký přešlap. Meghan to ale nijak nerozhodilo, naopak to byla právě vévodkyně, která vypadala, jako kdyby se právě potkala se svým velkým idolem, což ostatně potvrzují i experti na řeč těla. 

„Tyto dvě dámy se pozdravily, jako kdyby byly dlouholeté přítelkyně, navíc je to právě Meghan, která při setkání s Beyoncé mírně nakloní hlavu jako výraz uznání," říká expertka na řeč těla Judi Jamesová. „Meghan se navíc nemohla dočkat, až zpěvačce představí Harryho," dodala Jamesová s tím, že i Harry familiérně zpěvačku dvakrát políbil na tvář. 

VIDEO: Meghan Markleová a její působivá řeč na půdě OSN

Video
délka: 09:40.48

Meghan Markle a její působivá řeč na půdě OSN Youtube.com/What We See

Fotogalerie
141 fotografií