Vendula Pizingerová: Kapka pochybení

Vendula Pizingerová: Kapka pochybení

Studené tóny bývalé manželce Karla Svobody sluší. Výjimkou není ani tyrkys, v němž je vyvedená pouzdrová toaleta v kombinaci saténu a hrubé, pajetkami s kamínky vykládané reliéfní krajky na podkladu transparentu kryjícího kůži v dekoltu. Závoje voálu na bocích jsou na róbě, která je příliš plesová, nadbytečné, odhalené paže půvabně pevné, sandálky na podpatku barevně vyladěné a správně decentní.

Známka: 2-

 

Jakub Kotek a Lucie Dušková: Problém v akcentu

Jakub Kotek a Lucie Dušková: Problém v akcentu

Moderátor TV Óčko a finalistka klání České Miss 2016 zůstali u civilnější podoby společensky formálního oděvu, což na škodu teoreticky nebylo. Ona zvolila výrazně růžový, akcenty černé doprovozený kostým, jehož do pasu módně sahající kalhoty sluší vyšším, štíhlým figurám. Akcent subtilních střevíčků k nim je skvělý. Mladý muž má příliš krátké a těsné kalhoty, jimž chybí pásek a buransky nevhodné ponožky, což oběma notně kazí v páru skóre.

Známka: 4 

Hana Zagorová: Zrádný detail

Hana Zagorová: Zrádný detail

Legendární zpěvačka, která každým rokem před Vánoci beznadějně vyprodává pražskou Lucernu, kredit noblesní dámy ostře modrou róbou jako vždy stvrdila. Kreace s hodinkovými rukávy a vysokým bočním rozparkem především zaujme aranžmá látky na živůtku a do jemného volánu situovaným pruhem jakéhosi torza šůsku. Bohužel silné černé punčocháče jsou k toaletě zcela nevhodné, byť elegantně splývají s botou na nízkém podpatku.

Známka: 3-

 

Martin a Daniela Dejdarovi: Body pro ni

Martin a Daniela Dejdarovi: Body pro ni

V kaskádách řasený, šatovou sukni připomínající model z vínového sametu a o pár tónů světlejší transparentní blůza na vázačku pod ním vyznívají jedinečně a dramatický náboj nepostrádají. Tyrkysové střapce náušnic jsou dobrý detail, ale nikoli ve spojení s výrazně extravagantními střevíčky, jež zcela postačí! Populární herec signálně modrým, na večer zcela nepatřičným oblekem a zcela nemožnými pouťově křiklavými polobotkami status kolotočově nevkusného muže potvrdil.

Známka: 4

 

Monika Bagárová: Něha s výhradou

Monika Bagárová: Něha s výhradou

Hold Karlu Svobodovi vzdala i tato zpěvačka – exotická kráska, která se vkusem nebojuje a umí s módou vycházet. Sněhobílá ulita velké toalety z šité, flitry poznamenané krajky je bezesporu působivá. Pod téměř neviditelným tělovým tylem uvězněná, v kruhu ornamentu vystavená ňadra svádí bez špetky ordinérnosti. K diskuzi jsou pouze ze spadlých ramínek vlající fábory lehkého šifonu.

Známka: 1-