Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Poslední střípky z Varů: Utajená celebrita, nejhorší ohoz i pařmeni z kolonády!

/
 • Střípky z posledních Varů!
  Aktualizováno - 12. července 2023 ● 09:24
  11. července 2023 ● 05:00

  Utajenou, ale o to větší celebritu měl letos karlovarský filmový festival. V lázeňském městě totiž pobýval hollywoodský herec Michael Fassbender (46), hvězda snímků X-Men, Hanebný pancharti či Sněhulák! Jaké další střípky z festivalu jsme pro vás vybrali?

 • 1.

  Utajená celebrita

  Irský herec totiž přijel do Varů jako doprovod manželky, švédské oscarové herečky Alicie Vikanderové (34). Ta na zahájení festivalu obdržela Cenu prezidenta festivalu. Než Vikanderová prorazila s debutovou rolí ve filmu Milovaná (2010), účinkovala v řadě divadelních představení a ve švédském televizním seriálu Andra Avenyn.

   

  Historické drama Královská aféra (2012), v němž se objevila po boku Madse Mikkelsena, získalo nominaci na Oscara za nejlepší cizojazyčný film. Za roli ženského robota Avy ve sci-fi psychologickém thrilleru Ex Machina (2014) si vysloužila nominace na Zlatý glóbus a cenu BAFTA, za roli v dramatu Dánská dívka (2015) získala mimo jiné Oscara pro nejlepší herečku ve vedlejší roli. V roce 2018 Vikanderová ztvárnila ikonickou akční hrdinku Laru Croft v akčním snímku Tomb Raider.

  Zahájení festivalu v Karlových Varech 2023: Alicia Vikander a Michael Fassbender
  Autor: Blesk:foto CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek

 • 2.

  Držák festivalu

  Po celou dobu trvání festivalu vydrželi v lázeňském městě zpěvák Palo Habera (61) a jeho krásná manželka Daniela Peštová (52). Společně zašli na několik filmů, Palo si také zahrál tenisový turnaj s profesionály. „Jeden zápas jsme vyhráli a jeden prohráli. Máme tam tenisové profíky, na které nejdříve nasadí nás amatéry a podle výsledku všechny ostatní,“ vysvětlil Habera.

 • 3.

  Pařmeni z kolonády

  Těmi byli dva pánové, jimž začíná příjmení na písmeno M. Hodný bankéř z reklamy Tomáš Měcháček (44) popil natolik, že vykonával malou potřebu přímo na ulici. Lídr kapely Mig21 Jiří Macháček (57) to zase pořádně rozjel na večírku Innogy, kde do sebe házel panáky, zpíval a řádil jako zamlada.

 • 4.

  Nejhorší ohoz

  Zkusila se obléct lépe než loni, ale pořád to nebylo ono. Před rokem dorazila na festival spisovatelka Radka Třeštíková (42) skoro nahá v ubrusu a s obojkem na krku, letos se zahalila od hlavy k patě do roláku. Šaty od návrháře Tomáše Němce (26) byly výstřední, byť jinak než loni. Třeštíková v nich byla tak zahalená, že jí koukala snad jen hlava.

 • 5.

  Nejodhalenější šaty

  Vynesla je sestra slavného fotbalisty Patrika Schicka (27). Kristýna (28) má po dvou porodech výstavní postavu, a tak se hned první den festivalu ukázala v průsvitných šatech. K nim si vzala kabelku Hermés, tzv. birkinku. „Dva roky jsem na ni čekala a koupila za své. Chtěla jsem si udělat radost. Je z kolekce Kelly,“ pochlubila se Blesku Schicková.

 • 6.

  Rozloučení festivalu

  Úplně poslední festival v roli generálního ředitele České televize má za sebou Petr Dvořák (58). Příští rok už do Varů přijede jeho nástupce Jan Souček (49).

 • 7.

  Galeríe

  Video
  Video se připravuje ...

  Alicia Vikander na MFF KV: Doprovází ji slavný manžel Michael Fassbender! Lukáš Červený

  Fotogalerie
  24 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

Staroduchodce: Někteří si jistě odloží i něco domů. Vždyť je to zadarmo! (dotováno z daní)

(11. 07. 2023 15:36)

1917: Ještě jsem se nikdy nesetkal s informacemi jak se filmové hvězdy na festivalu Cannes válí po schodech ožralé a pomočené. To dokáží jen naše VIP celebrity. a proto také, jak ve Varech, jdu blejt, velebnosti!

(11. 07. 2023 13:39)

JaNat: Samý ožrala, nesnáším chlast.

(11. 07. 2023 12:52)

Jiří Zvěřina: Ale fakt už poslední střípky z této snobské šaškárny...

(11. 07. 2023 05:50)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy