Agáta Hanychová se v živém vysílání na instagramu svěřila s tím, co si myslí o Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. A jak u ní bývá zvykem, servítky si nebrala. „Mně celý ty Vary přijdou na hlavu, protože je to přehlídka modelek, místo toho, aby se tam řešily filmy,“ přiznala influencerka a bývalá modelka.

„Řeší se tam, co má jaká exmodelka na sobě, a přijde mi to úplně debilní, takže já jsem ráda, že jsem tam nejela,“ vysvětlila. Naposledy prý jela na festival s Jakubem Prachařem (38), když tam měl svůj film. „Nevím, co bych tam měla dělat zrovna já.“ 

Omluva Třeštíkové byla trapná

„Já nejsem herečka a nemám tam film, takže nevím, co bych tam dělala. Producírovala bych se po promenádě a nechala se fotit paparazzima? Tak to se mi teda vážně nechce,“ nechala se slyšet.

Na přetřes přišel i slavný outfit spisovatelky Radky Třeštíkové (41) složený z minitopu a zelené bokové sukně, který autorce vynesl vlnu kritiky. „Já mám Radku Třeštíkovou hrozně ráda, mně přijde fajn, jak píše a baví mě její názory, ale ten outfit asi nebyl úplně ono. Vzít si to na sebe já, tak mě asi zavřou do blázince, ale jí to vlastně celkem prošlo a nevím, proč si za tím nestála a omlouvala se. To mi přišlo trošku trapný,“ zhodnotila.

Polibek Haje byl debilní

Řeč přišla i na nové kontroverzní video partnera Třeštíkové a manžela Emmy Smetany (34), tedy hudebníků NobodyListen (28) a Jordana Haje (33), v němž se pánové vášnivě líbají ve výtahu. Mně to přijde celý tak hraný a tak debilní,“ ulevila si na adresu mladých mužů, kteří se podle ní jen snaží zaujmout.

»Pozornosti mám přehršel!«

Agáta dál prozradila, že mají s Jaromírem Soukupem mnoho společného. Oba dávají přednost starším filmům a společně hrají tenis, ve kterém je Jaromír ale o něco lepší. Na žádost fanoušků ho pak oslovením „miláčku“ zavolala, aby všem zamával. „Tak já vás zdravím,“ vykoukl za Agátou Jaromír s úsměvem. Podle publika mu současné vousy sluší víc, než hladké oholení. „Že jo, taky si myslím,“ souhlasila Agáta.

Do Varů prý letos Agátu ani Jaromíra nikdo nedostane. Bývalá modelka měla na festivalu jít dvě přehlídky, obě je ale odmítla, protože se jí „prostě nechtělo“. Mediální pozoronosti je teď přehršel, takže jsem si to nechala ujít,“ vyjádřila se. Pozornost veřejnosti si teď užívá díky novému vztahu se slavným miliardářem až až...

Video
Video se připravuje ...

Zrušení práva potratů v USA odsuzují osobnosti. A nečekaný krok Agáty a Soukupa Bára Horáková, Lukáš Červený, Reuters, instagram

Fotogalerie
114 fotografií