Přestože talentové soutěže a reality show nejsou zrovna obvyklým místem, kde by v porotách zasedali zasloužilí herečtí bardi, zde se Primě povedl skutečný "majsrštyk". Na několik dílů se v Talentu objeví Jiřina Bohdalová, zřejmě nejváženější legenda české kinematografie. Jak se to povedlo?

"Přemluvil ji Jakub Prachař. Diana Mórová totiž měla nějaké neodkladné povinnosti jinde, a na dva natáčecí dny prostě nemohla. Bohdalová nakonec souhlasila, že bude takový hvězdný"záskok"," prozradil Blesku zdroj z televize. Herečka už má své díly natočené. "Strávila na natáčení dva dny a vysílat by se to mělo někdy na podzim," dodal zdroj. 

Mórová tak o své místo v porotě nepřišla definitivně, jen se s Bohdalovou vystřídá. Populární slovenská moderátorka se před časem stala nechtěným terčem fám o tom, že ji s Jakubem pojí něco více. Samotné příčiny krize Prachaře s jeho Agátou však zřejmě leží někde jindě a jen ostře sledovaný pár teď ví, jak to s nimi nakonec dopadne. Spekuluje se o žádosti o rozvod, samotný Prachař je v těchto dnech na karlovarském filmovém festivalu sám a Agáta prý hlídá na chalupě děti...

VIDEO: Jiřina Bohdalová a Zdeněk Zelenka: Vysvětlovali hrozný omyl!

Video
délka: 01:24.82

Jiřina Bohdalová a Zdeněk Zelenka: Vysvětlovali hrozný omyl! Petr Macek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
53 fotografií