Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Ina T. hodnotí jarní přízrak českých celebrit: Charitní Hůlka, bizarní seladon Matuš a svítivá Bučková!

/
 • Ina T. hodnotí jarní outfity českých hvězd.
  19. dubna 2021 ● 05:25

  Nezastírám, že mě očekávání čerstvých tuzemských outfitů celebrit naplňovalo nedočkavostí. Doufala jsem v nové začátky těch, jež s vkusem bojují, a v pár inspirativních modelů potvrzujících přirozený cit hrstky vyvolených. První várka oděvních voleb domácích hvězd je však natolik tristní, potácející se ode zdi ke zdi, že budí obavy, jestli pandemie neodplavila i poslední zbytky české kultivovanosti.

  Neváhám tedy opakovat, že nejen divadelní prkna a seriálová scéna, nýbrž každá společenská akce je jevištěm hvězd zasluhující vhodný kostým. Výběru oděvu, jež patří do programu veřejné sebeprezentace, neprospívá hlavně nesoudnost, erotická ordinérnost ale též ignorace etikety a pohodlná lenost vítězící nad výsledným dojmem elegance.

  Obnošenost oblečení, jeho nízká kvalita a absence elementárního povědomí nositele o módě přípustná pro anonymního občana, pak pro celebritu žijící v ohnisku veřejného zájmu nepřichází v úvahu.

 • 1.

  Karolína Gudasová Neuvirthová: Obutí nemohlo být horší, 3

  Muzikálová zpěvačka a majitelka Thálie svůj šatník staví na jednoduchých, extravaganci zamítajících kombinacích, čemuž přitakávají i šaty s polo košilovým límcem Lacoste. Sportovně elegantní model s klasickým vzorem úpletu pointelle a skládanou sukní v midi délce odkazuje na historické tenisové šaty. Ač postrádám další doplňky, nejvíce dráždí nikoliv jejich nepřítomnost, ale pohled na tragicky špinavé obutí, které celku nebetyčně sráží body.

  Karolína Gudasová
  Autor: Profimedia.cz

 • 2.

  Bohuš Matuš: Etuda bizarního seladona, 5

  Pro svoji zaměřenost na nedospělé dívky a výroky o mladičké, sedmnáctileté partnerce vzbuzuje pochopitelné pohoršení i zájem o jeho psychické zdraví. Téměř padesátiletý zpěvák, dosud nevyrovnaný se ztrátou vlasů, maskuje prostovlasost šátky a bizarními kšiltovkami, neváhajíc je kombinovat s rádoby elegantními svršky. Ač kvituji, že na venkovní akci zvolil místo péřové bundy kabát, jeho střih mu dle trpících knoflíků nesedí stejně jako roky sešlý design. Stehna i lýtka těsně obepínající kalhoty by měly být volnějšího střihu a černá perka s hranatou špičkou jsou též za zenitem. Vytříbenost a vkus zdá se, absentují na všech frontách.

  Bohuš Matuš
  Autor: Profimedia.cz

 • 3.

  Šárka Vaňková: Pozor na unikající detaily, 3-

  Na muzikálovou zkoušku dorazila kdysi úspěšná finalistka SuperStar v černobílé variaci jemné pepito kostky v pase nabraných a ke kotníku se zužujících kalhot, a do nich umně zastrčeného, vlněného svetru v rozvolněném casual stylingu. Černé sametové mokasíny jsou nadčasové, avšak lépe by vyzněly u více vyhrnutých nohavic. Bohatě zdobené náušnice patří k večerní róbě, nikoliv na den a umělým ohonem doplněný výčes doporučuji vrátit zpět do roku konání soutěže, tedy 2004.

  Šárka Vaňková
  Autor: Profimedia.cz

 • 4.

  Jan Nedbal: Jemná virtuozita, 1

  Z mini série Božena i Modrého kódu známý herec patří k nadějné generaci umělců chápající koncept oděvu jako nástroj sebeprezentace, díky čemuž zrádné módní vody brázdí o poznání snadněji než jeho předchůdci. Na černo černé podstatě stavící, béžovým trench-coatem s klasickými atributy osvěžený komplet odkazuje svým minimalismem ke kvalitě a nadčasovosti odolávající krátkodobým trendům. Důkaz, že kýžený elegantně neotřelý dojem nestojí na složitostech.

  Jan Nedbal
  Autor: Profimedia.cz

 • 5.

  Sandra Pagodová: Tepláky do společnosti nepatří, 5

  Katastrofální modely zhusta generující herečka dorazila na oslavu jara s kolegy z divadla Brodway ve variaci která není celebrací nové sezóny, ale velebením buranství. Kredenciózní teplákové mikino šaty s kapucí, které barevně kontrastují s černým rantlem puncovanými tepláky a okopané tenisky po sezóně jsou beznadějí bez konceptu. Vidlácký komplet, jímž nositelka samu sebe znevažuje, projde na procházce se psem, na eventu s houfem fotografů nikoliv.

  Sandra Pogodová
  Autor: Profimedia.cz

 • 6.

  Berenika Kohoutová: Chaos délek a rozměrů , 4

  Snahu s módou a styly experimentovat sice má, avšak zdatnost v jejich ukočírování do teď nezískala. Což dosvědčuje i chaotická, streetsyle módou infikovaná kombinace over-size prvků vystihující její nulovou orientaci ve vrstvení. Beztvará mikina s ramena pokrývajícím límcem je pár let pasé, stejně tak potrhaná denimová mini sukně. Akcent červeného vyšívaného topu s volány a rádoby ladící hadí kabelka jsou svým odchylným stylem výkřikem do tmy a jediné, co zaslouží pochválit, je naddimenzovaná bunda, která však v daném provedení stejně nevyzní.

  Berenika Kohoutová
  Autor: Profimedia.cz

 • 7.

  Eliška Bučková: Svítivé body děsí, 3-

  Modelka spojovaná hlavně se svými výroky o anorexii, o niž zarputile tvrdí, že se z ní vyléčila, ač je nemoc celoživotním bojem, odporuje zažité představě přisuzující modelkám přirozený vkus a módní cit. Plavky připomínající neonově zelené body s hlubokým výstřihem, barvou prosvítající zpod bílé sukně se sklady se na celku, nesplňující ani průměrem usazený standart, neblaze podepsalo. Nikterak nepomáhá ani zastaralá potrhaná džínová bunda a prodloužené, k dámám preferující stylovou afektovanost ladící umělé prameny vlasů, jež tvoří na hrudníku nevzhlednou deku.

  Eliška Bučková
  Autor: Profimedia.cz

 • 8.

  Matouš Ruml: Inspirací pro muže zatím není, 4

  Prototypem prvoplánového krasavce podle většiny není, on to však kompenzuje humorem a sympatickou osobností. Přidat k tomu i styl by však nezaškodilo, nejen pro to, že vzorů pro české muže mnoho není. Pruhované sako není špatným nápadem, ovšem musí sedět v ramenou i tělu. Tvar postavy rovněž degraduje zlozvyk tuzemských mužů: narvané kapsy kalhot jejichž obsah se vybouluje do okolí. Ocenit tak mohu jen triko s Čapkem od značky Bohéma, které však zbytečně zakrývá stylově irelevantní šperk.

  Matouš Ruml
  Autor: Profimedia.cz

 • 9.

  Vanda Chaloupková: Skvělý detail brýlí i svrchníku, 1

  Monochromní spojení roláku a ohrnutých skinny džín s páskem je dobrým základem k dalšímu stylingu, který seriálová hvězda Modrého kódu umně zakončila béžovým trench coatem v midi délce. Herečka, jež bude součástí chystaného představení Werich, navíc přidala žluté lenonky představující žádaný efekt jedinečného, individualitu podtrhujícího detailu dodávající celku na zajímavosti. Mladistvé a svěží.

  Vanda Chaloupková
  Autor: Profimedia.cz

 • 10.

  Daniel Hůlka: Charitní šatník, 5

  Rolemi v muzikálech i rozkolem s prezidentem Zemanem proslulý zpěvák vyrazil zpěvem podpořit zoo, jíž chybí finance na provoz. Záslužná akce se sice konala pod širým nebem, to však nevysvětluje volbu outdorové, jen na hory patřící péřové bundy, na stehnech příliš vydřených džín a silně obnošené mikiny. Kultura, k níž zpěv patří, zasluhuje oděv, jenž ji neumenšuje, svým vyzněním neztrapňuje. Oblek by sice nebyl na místě, vlněný kabát místo péřovky a vizuálně neomšelé oblečení však ano. Zpěvák svým oděvem vzbuzujícím status sociálně znevýhodněného totiž rozdmýchává tendenci finančně přispět spíše na jeho lepší sebeprezentaci, než na zvířata v zoo.

  Daniel Hůlka
  Autor: Profimedia.cz

 • 11.

  VIDEO: Módní kritička Blesku Ina T.: Lidi mi vyhrožují kvůli módě! 

  Video
  Video se připravuje ...

  Módní kritička Blesku Ina T.: Lidi mi vyhrožují kvůli módě! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

  Fotogalerie
  51 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 5

nazor: A chudák Eliška Bučková co vám proboha udělala, že jste ji tak zkritizovala? A čím vás tak vyděsilo její zelené body? Je to krásná zelená a hodí se to k sobě. Příště se tolik neděste anebo to uz nekomentuje, abyste se zase nevyděsila.

(27. 04. 2021 01:32)

nazor: A nechápu proč by musel mít na sobě Dan Hůlka kabát, když je v zoo? Vy nenosíte nikdy bundy?

(27. 04. 2021 01:19)

nazor: Mně taky už vadí, že nehodnotíte jen módu, ale kritizujte lidi, které nemusíte. A máte ráda nudu, to už jsem si taky všimla, jedničku dostal Jan Nedbal a Vanda Chaloupková pro mě bez nápadu, oba v černém a v béžovém kabátě. Mimochodem tato kombinace je nešťastná, podle mě se k sobě vůbec nehodí.

(27. 04. 2021 01:15)

Alžběta Herenová: Proč napadáte pana Hůlku a Matúše? Něco vám udělali? Tak jsem netahejte osobní problémy

(19. 04. 2021 13:54)

begonie: Fotky jsem si prohlédla a hodnocení přečetla a musím dát Ině T. za pravdu Za mě úplně nejotřesnější oděv má Bohuš Matuš, Sandra Pogodová a bohužel i Berenika Kohoutová, kterou mám ráda, ale tentokrát se prachzvláštně vymódila...

(19. 04. 2021 06:10)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy