„Král plastických klinik“ Tomáš Řehořek, který byl jednatelem a ekonomickým i marketingovým ředitelem Petra Clinic, spáchal minulý rok sebevraždu - oběsil se. Pohřeb se konal v pátek 14. července v motolském krematoriu - nicméně ani jeho žena Petra (48), s níž se měl podle některých zdrojů rozvádět, ani jeho tři synové na obřad nedorazili. Vdova údajně od tchyně nedostala pozvánku! S manželem se proto v nejužším kruhu rodiny rozloučila již o něco dříve.

Rok po jeho skonu, snad aby je v Česku netrýznily bolestivé vzpomínky, vyrazila Petra i s chlapci do Ameriky - půjčili si auto a vyrazili na takzvaný road trip čtyřmi státy USA - Arizony, Utahu, Kalifornie a Nevady. Bez telefonů, aby se od všeho odstřihli a vyčistili si hlavy, které by jinak sužovaly temné myšlenky. „Samozřejmě jsme si tady na Tomáše vzpomněli. Udělali jsme si malou pietu 30. června, kdy to byl přesně rok od jeho odchodu,“ prozradila pro eXtra.cz.

Video
Video se připravuje ...

Petra Řehořková na Českém plese: Poprvé po sebevraždě manžela na veřejnosti David Turek

Na sociální síti teď Petra sdílí řadu fotek, jimiž jejich cestování dokomentuje. „Tolik smíchu, tolik lásky, tolik koordinace, tolik krásného času… spolu. Děkujeme za to, kolik vás jede s námi a píšete nám, každá vaše zpráva nás pohladí,“ poděkovala Řehořková na instagramu svým followerům. Podle synků Vladimíra, Daniela a Tomáše je to prý jejich zatím nejlepší dovolená a doufají, že příští rok budou ve vytváření nezapomenutelných zážitků zase pokračovat...

A že jde takový výlet do peněz? To nepochybně. Petra však rozhodně finanční nouzí netrpí... a trpět ani jen tak nebude. Veleúspěšný byznys, který Řehořkovi vybudovali, prý čítal nemovitosti za sto padesát až dvě stě milionů, firmu minimálně za půl miliardy (a dost možná je její hodnota ještě vyšší), a také obrovské částky na účtech a v depozitech. Proč by si tudíž pozůstalí tyto peníze neužili? Tím spíše, když Petra sama potvrdila, jak je společná dovolená stmelila.

Fotogalerie
35 fotografií