Bývalá moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová na instagramu vyzvala své fanoušky, aby jí prostřednictvím Q&A („questions and answers“, tedy otázky a odpovědi) pokládali své dotazy na téma, co je zajímá. Není nijak překvapivé, že se mnohé z nich točily právě kolem Nikolina nedávného porodu... Třeba jak se po něm nyní cítí. Tehdy se influencerka poprvé rozepsala o tom, že má za sebou trauma.

„Fyzicky jsem po porodu už plně ok. Šlo to u mě velice rychle, protože jsem rodila přirozeně a neměla vlastně žádný poranění, což nikdo na sále moc nechápal. Každopádně moje fyzička je stále hodně špatná a určitě nejsem ve formě,“ posteskla si s tím, že jediným jejím pohybem jsou teď procházky s kočárkem. Ukázala ale své tělo jenom v prádle - a ruku na srdce, vypadala velice dobře.

Video
Video se připravuje ...

Nikola Čechová a její nepříjemné zranění v reality show Survivor TV Nova

Jak ale záhy odhalila, po psychické stránce je na tom podstatně hůř. „Stále je těžké o celém porodu a pobytu v nemocnici mluvit i s blízkými, natož veřejně,“ zavrhla ideu natočení „poporodního podcastu“, který by si její fanynky přály. „Nešlo udělat nic jinak z mojí strany, nemohla jsem to ovlivnit. Takže bych neměla radu...“ Naznačila však, že nebyla spokojená s nemocnicí, kterou si pro narození synka Huga vybrala. A ne kvůli porodnici jako takové!

„Je to o lidech, protože tu sestru, co jsem pak zažila na šestinedělí v Podolí, bych nikomu nepřála. Ale naopak jsem tam měla naprosto skvělou doktorku i sestry na JIP,“ prozradila. „Nechci ale ukojit ničí zvědavost a zároveň nechci strašit holky, co budou rodit, svojí zkušeností,“ uzavřela temné vzpomínky na chvíle, které mnoho žen popisuje jako nejkrásnější zážitek. Na druhou stranu, Nikola „přežila“ Survivor - takže přežije zřejmě všechno.

Fotogalerie
77 fotografií